Córka Kurta Cobaina wzięła sekretny ślub. A mąż? Jest identyczny jak jej ojciec!

Isaiah Silva to od kilku dni mąż Frances Bean Cobain. Wygląda jak skóra zdjęta z Kurta Cobaina.

Ślub i wesele były niewielkie. Jak podaje E!Online zamążpójście Frances Bean Cobain świętowało z nią jedynie 12-15 osób. Wśród nich zabrakło matki panny młodej - Courtney Love.

Wybrankiem córki Kurta Cobaina jest Isaiah Silva, z którym spotyka się już od ponad pięciu lat. Jak można przeczytać w dalszej części relacji anonimowych informatorów serwisu, chłopak daje jej "wsparcie, jakiego zawsze potrzebowała". Jednak najciekawsze jest to, jak wygląda. Zagraniczne media już dawno okrzyknęły go "Kurtem Cobainem numer 2". Cóż, faktycznie jest do niego bardzo podobny.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA PARY >>

 

Ślub był ponoć planowany od 12 miesięcy, jednak o tym fakcie nie wiedziała Courtney Love.

Courtney kocha Isaiah, ale poczuła się zdruzgotana, gdy dowiedziała się, że pobrali się, nie mówiąc jej o tym - mówi źródło portalu. - Courtney ogromnie lubi tego chłopaka i bardzo cieszy się szczęściem Frances, choć jest jej smutno, że nie została zaproszona.

Relacje pomiędzy matką i córką nie układają się od wielu lat najlepiej. Choć obie deklarowały, że topór wojenny został zakopany (dowodem miały być TE zdjęcia), to najwyraźniej nadal niektóre rany nie zostały zaleczone. Między nimi było wiele bólu i jeszcze więcej żalu. Frances Bean nie mogła wybaczyć Courtney Love, że ta ją zaniedbywała i miała roztrwonić majątek Cobainie.

Kurt Cobain legendarny wokalista, ikona muzyki grunge, urodził się 20 lutego 1967 roku. 5 kwietnia 1994 roku lidera Nirvany znaleziono martwego w jego domu w Seattle. Popełnił samobójstwo. W styczniu 2015 roku miał swoją premierę film dokumentalny o życiu muzyka.

 

karo

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (3)
Córka Kurta Cobaina wzięła sekretny ślub. A mąż? Jest identyczny jak jej ojciec!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: oko

    Oceniono 1 raz 1

    baby sa jednak głupie, znam przypadki z dzielnicy , fajne laski, normalne, mialy fajnych chłopaków z "biblioteki" ale zawsze dadzą sie zapłodnić gnojom, biorą sobie patologie za męża, i pozwalaj pić, bić itp . bo ojciec pił, lał itp

  • Gość: M

    Oceniono 1 raz -1

    To nie jest konto Frances tylko fanpage

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX