Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula już po ślubie. "Połączyła ich sztuka, pasja i miłość"

Aktorska para sakramentalne "tak" powiedziała sobie nawzajem w sobotę. Życzenia z tej okazji pojawiły się na Facebooku Teatru Kwadrat, w którym się poznali.

Marta Żmuda Trzebiatowska poślubiła młodszego o pięć lat Kamila Kulę w sobotę w niewielkim kościółku w Radoszkach na Pojezierzu Brodnickim. Wesele, na które zaproszona została jedynie najbliższa rodzina i przyjaciele, odbyło się w SPA w Głęboczku. Aktorka poznała przyszłego męża, gdy dwa lata temu dołączył do Teatru Kwadrat, w którym pracowała. Historię tę przypomniano w życzeniach ślubnych, które pojawiły się na Facebooku teatru.

Historia jak z filmu, choć wydarzyła się w teatrze. Marta i Kamil. Jedni z najciekawszych aktorów młodego pokolenia. Spotkali się na próbach spektaklu "Ciotka Karola". Potem brawurowo zagrali młode małżeństwo w przedstawieniu "Przez park na bosaka". Razem na scenie, razem w kulisach, i wreszcie razem na całe życie. Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula - oboje w Zespole Teatru Kwadrat. Połączyła ich sztuka, pasja i miłość. Życzymy Wam pięknego związku pełnego harmonii i uśmiechu. Dumni i szczęśliwi gratulujemy Młodej Parze!

Wpis z Facebooka Teatru Kwadrat Facebook.com/Teatr.Kwadrat

Informację o ślubie aktorce udało się zachować w tajemnicy przed mediami prawie do końca. Było to spore zaskoczenie - do tej pory aktorka oficjalnie nie potwierdziła, że po Adamie Królu ma nowego partnera (pojawiały się tylko plotki).

Według doniesień "Faktu", Kamil Kula (który wcześniej był podobno związany z koleżanką z planu serialu "Na dobre i na złe", Anną Kaczmarczyk) i Żmuda Trzebiatowska mieli się poznać dwa lata temu, gdy on dołączył do obsady Teatru Kwadrat.

To właśnie wtedy Żmuda Trzebiatowska leczyła rany po trudnym związku z tancerzem Adamem Królem. Rozmowy na niełatwe tematy bardzo zbliżyły ich do siebie, a przyjaźń szybko przerodziła się w miłość - czytamy.

Kamil Kula i Marta Żmuda-Trzebiatowska Facebook.com/Teatr.Kwadrat

Więcej o:
Komentarze (28)
Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula już po ślubie. "Połączyła ich sztuka, pasja i miłość"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: www

  Oceniono 3 razy 3

  Jakos pani Malgorzata Kozuchowska ma meza o 9 lat mlodszego ,Anna Korcz,Hanna Sleszynska,Urszula czy inne pani i zyja i co komu do tego ,pani Elzbieta Zapendowska rozstala sie po 30 latach z partnerem ponad 20lat mlodszym ,uczucie ma prawo sie wypalic w kazdym zwiazku

 • Gość: pediatra

  Oceniono 3 razy 3

  Nie znam Państwa Młodych (?). Jednak czy trzeba na początku tak pesymistycznie? Do końca życia.......

 • wscibskii

  Oceniono 2 razy 2

  Kobiety powinny się wiązać z młodszymi facetami, chociażby ze względów fizjologicznych. Wiadomo jak jest z facetami po 40-tce i ich sprawnością seksualną, gdy w tym czasie, kobietom rośnie popęd na seks. W typowych związkach, tzn trochę starszy facet od kobiety, z czasem zaczyna się zgrzytanie zębami, właśnie z powodu spraw łóżkowych.

 • Gość: Kaja

  Oceniono 2 razy 2

  Bardzo lubię oboje, życzę im duuużo szczęścia.

 • Gość: Teatroman

  Oceniono 1 raz 1

  Połączyło ich uczucie w czasie prób do spektaklu Ciotka Karola- jak rozumiem Kamil Kula grał Karola a Marta żmuda- ciotkę ?

 • Gość: kamil

  Oceniono 1 raz 1

  Piękna kobieta z Pani Marty mój typ urody, zazdroszczę mężowi, życzę szczęścia młodej parze na nowej drodze życia.

 • Gość: widz

  Oceniono 1 raz 1

  Szczerze zycze szczescia. Nigdy nie przepadalam za pania Marta, ale chyba ten zwiazek ma na nia dobry wplyw, bo teraz patrzac na nia, odbieram ja zupelnie inaczej. Wydaje sie byc bardziej naturalna, bo urody jej nigdy nie brakowalo. No i bardzo ladna para. Brawo:).

 • Gość: Życzliwa

  0

  Życzę Marcie i Kamilowi jak najdłużej wszystkiego najlepszego,niech się cieszą każdą wspólnie spędzoną chwilą

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX