Jimek zadedykował jej piosenkę na Facebooku. Gwiazda odpowiedziała! "Ma się koleżanki, co?"

Radzimir Dębski zwrócił uwagę zagranicznych artystów związanych z hip-hopem swoim rewelacyjnym koncertem z orkiestrowymi aranżacjami przebojów tego gatunku. Nawiązane wówczas znajomości, jak widać, przetrwały.

Radzimir Dębskizachwycił świat marcowym koncertem nagranym z Narodową Orkiestrą Symfoniczną Polskiego Radia, w którym muzycy zagrali "mashup" trzydziestu piosenek hip-hopowych. Wśród nich znalazł się przebój "Anaconda" Nicki Minaj. Gwiazda doceniła wersję Dębskiego, linkując nagranie koncertu na swoim Facebooku.

Wirtualna znajomość przetrwała. Kompozytor podjął wyzwanie serwisu muzycznego Tidal, którego użytkownicy, pod hashtagiem "playTidal" dedykują sobie nawzajem piosenki. Wybór Dębskiego padł na Nicki Minaj, której przesłał utwór "Send it On" D'ANGELO.

 

Post z Facebooka JimkaFacebook.com/JIMEKmusic

Nicki Minaj nie pozostawiła dedykacji bez odpowiedzi. Na swoim profilu zamieściła podziękowania dla polskiego kompozytora. Screen postu na Facebooku pokazał Dębski.

Post z Facebooka JimkaFacebook.com/JIMEKmusic

Komentujący byli pod wrażeniem.

Mistrzu!
Dobra reklama.
Ma się koleżanki, co? - pisali.

Jak myślicie, czy to kolejny krok ku przyszłej kolaboracji? ;)

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (5)
Jimek zadedykował jej piosenkę na Facebooku. Gwiazda odpowiedziała! "Ma się koleżanki, co?"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • white_lake

  Oceniono 1 raz 1

  za "kolaborację" to się kiedyś kulkę w łeb zbierało
  a babom golili głowy

 • Gość: Cecylia

  0

  No i bardzo dobrze. Gratulacje dla Jimka! Nie wiem, o co chodzi z tymi dedykacjami, ale potwierdza to moje wrażenie, że Nicki Minaj jest bardzo miłą osobą.

 • Gość: ja

  Oceniono 5 razy -1

  Z taką żółtą gwiazdą na mordzie to po ulicy powinniście chodzić żeby każdy wiedział, że w tym idiotycznym plotku pracujecie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX