Gwiazdy na premierze "Króla życia". Znani pomagają szukać zaginionych osób

Premiera nowego filmu z Robertem Więckiewiczem stała się okazją do pomocy rodzinom zaginionych. Gwiazdy pozowały ze zdjęciami osób poszukiwanych przez fundację ITAKA.

Podczas premiery filmu "Król Życia" znani pomagali nieznanym. Gwiazdy pozowały na ściance ze zdjęciami osób zaginionych. Do akcji włączyła się m.in. aktorka Joanna Kulig, wokalista Czesław Mozil czy reżyser Marek Koterski. Fundacji ITAKA postanowiło pomóc kilkunastu znanych Polaków.

W Polsce co roku przepada bez wieści 17 tys. osób. Wielu z nas z zapartym tchem śledzi życie aktorów, muzyków, celebrytów. Sprawdzamy, jak ubrani byli na ostatniej gali, jak prezentowali się na wczorajszej premierze. Akcja "Znani zaginieni" dla Fundacji ITAKA ma sprawić, by twarze tych, którzy zaginęli stały się bardziej widoczne - tłumaczy fundacja.
<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

ITAKA zachęca do wchodzenia na stronę Zaginieni.pl. Znajduje się tam aktualna baza poszukiwanych osób. Jeżeli kogoś rozpoznacie, zadzwońcie na numer +48 22 654 70 70.

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (7)
Gwiazdy na premierze "Króla życia". Znani pomagają szukać zaginionych osób
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Beti Kozab

  0

  Ciekawa forma solidarności i komunikacji czyjejś tragedii. To jeszcze bardziej czyni "Króla życia" pozytywnym. Brawo za pomysł!

 • Aldona Kosiar

  0

  Bardzo potrzebna akcja, sławni - celebryci dają przykład i sygnał abyś,my i my zwykli ludzie włączyli się do tego typu akcji!

 • Aldona Grzegorczyk

  0

  jeśli dzięki temu znajdzie się chociaż jeden zaginiony to już dobrze, świetna akcja! :) No a na film wybieram sie w sobotę:)

 • Gość: Magda87

  0

  Zajebista akcjia

 • Gość: Plotkarz

  0

  Świetna inicjatywa!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX