Agnieszka Szulim na wernisaż przyszła z Woźniakiem-Starakiem. Byli tam też jego rodzice. Jak się z nimi przywitała? Możecie być zaskoczeni

Agnieszka Szulim i Piotr Woźniak-Starak nie ukrywają się już przed fotoreporterami. Ale zdjęć dziennikarki z przyszłymi teściami do tej pory nie widzieliśmy. Oto i one!

Na początku dziennikarka i młody milioner unikali mediów, ale wcale nie zmniejszało to zainteresowania ich romansem. Od kilku miesięcy na imprezy przychodzą razem, ale nadal są ulubieńcami fotoreporterów. Kiedy piękna prezenterka spotyka się z synem jednego z najbogatszych Polaków, a na dodatek ten oświadcza się jej na Balu TVN, nie może być mowy o innych niż pierwsze strony gazet.

Szulim i Woźniak-Starak pojawili się na wernisażu wystawy Romana Opałki "Spectra Art Space Masters". Nie zabrakło tam również przyszłych teściów dziennikarki. Zarówno Jerzy Starak jak i Anna Woźniak-Starak przywitali się z ukochaną syna bardzo ciepło.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Te zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości. Nawet jeśli wcześniej pojawiały się informacje, że państwo Starak nie są przekonani, że Agnieszka Szulim jest najlepszą kandydatką dla ich syna, ich stosunki wydają się teraz wzorowe.

Przypomnijmy sobie jeszcze raz ten wzruszający moment:

 

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (32)
Agnieszka Szulim na wernisaż przyszła z Woźniakiem-Starakiem. Byli tam też jego rodzice. Jak się z nimi przywitała? Możecie być zaskoczeni
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • minka_magda

  Oceniono 2 razy 2

  Zakochana para... bogacz i naciagara xD

 • art_102

  Oceniono 4 razy 2

  Starakowie to kulturalni ludzie, to jak się mieli zachować w publicznym miejscu, przed kamerami, po telewizyjnych oswadczynach syna?
  A z tym unikaniem mediów, to nie róbcie jaj, bo od początku epatują w necie obłapianymi fotkami z jachtów, egzotycznych plaż, a nawet z pobytu w knajpach. No sorki,

 • Gość: Ana

  Oceniono 1 raz 1

  On ma takie dżinsy jak u mnie na śmietniku się poniewierają...oj.. sorki te na moim śmietniku są mniej wyrobione przy rosporku ,a te jego ,no sami zobaczcie...komedia.

 • Gość: dr Skalpel

  Oceniono 1 raz 1

  Teściowa i synowa muszą uważać żeby im się botoks nie zlepił przy pocałunku

 • Gość: starsz24

  Oceniono 1 raz 1

  Pani Szulim jest okropnie denerwująca. Prowadzony przez nią program Aplauz Aplauz bardzo dużo traci. Ta kobieta nie jest w stanie prowadzić żadnego programu. Jest sztywna, nienaturalna .

 • Gość: mak

  Oceniono 1 raz 1

  Pewnie nie bylibyśmy zaskoczeni, gdyby wytargała teściową za włosy.

 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz 1

  ale on brzydki

 • Gość: pannic

  Oceniono 1 raz 1

  kasa ma moc! taki leszcz gdyby nie był starak mogłby sobie panny na pornotubie ogladac,a tak,puka co chce!

 • Gość: KATARZYNA

  Oceniono 1 raz 1

  PODOBNI DO SIEBIE WSZYSCY

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX