Jennifer Lawrence jest przyjaciółką Amy Schumer? To poznajcie treść SMS-a, jakiego jej wysłała, gdy ta odbierała statuetkę Emmy. Rewelacja!

"Powiedziała, że wyglądałam ładnie, ale niezbyt mądrze" - przyznała Amy Schumer. Koniec z przyjaźnią? Skądże!

Przyjaźń Jennifer Lawrence i Amy Schumer trafiła na strony tabloidów w lecie. Wtedy w sieci pojawił się zabawny film, na którym Schumer ogląda w telewizji wywiad z Lawrence. Zażyłość pomiędzy aktorkami jest już na tym etapie, ze nawet drobne złośliwości nie są w stanie jej zniszczyć, owszem, może ją nawet jeszcze bardziej cementują.

Wspomniane wyżej słowa Jennifer Lawrence wysłała przyjaciółce po tym, jak ta odebrała nagrodę Emmy. Schumer nie poczuła się nimi obrażona, wręcz przeciwnie.

Jennifer przysłała mi bardzo słodkiego SMS-a - powiedziała potem za kulisami reporterowi portalu Etonline.com.

Czy rzeczywiście wyglądała "niezbyt mądrze"? Sami zobaczcie.

IMAGE DISTRIBUTED FOR THE TELEVISION ACADEMY - Amy Schumer accepts the award for outstanding variety sketch series for Phil McCarten / Invision for the Television Academy

Amy Schumer mijający powoli rok może zaliczyć do udanych. Rola w "Wykolejonych" zapewniła jej świetne recenzje. Aktorka prowadzi także swoje show "Inside Amy Schumer" i ono też zbiera pochwały. Ponadto, ona i Jennifer Lawrence zamierzają zagrać siostry w filmie ze scenariuszem własnego autorstwa.

Mamy nadzieję, że film będzie nakręcony za rok, czy jakoś tak. Będziemy zajęte! - zapowiedziała.

Czekamy na rezultat.

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: