Córka Mel B ma 16 lat. Nie możemy uwierzyć, że ta mała dziewczynka już TAK wyrosła

Córka Mel B ma już 16 lat? Tak, my też jesteśmy w szoku. Zobaczcie, jak teraz wygląda.

Melanie Brown, czyli słynna Mel B ze Spice Girls, pojawiła się w czwartek na rozdaniu nagród The 5th Annual Streamy Awards w towarzystwie 16-letniej córki, Phoenix. Tak, my też jesteśmy zdziwieni, że córka Spicetki jest już taka duża! Tym bardziej, że tego dnia miała na sobie elegancki biały kombinezon i mocny makijaż, przez co prezentowała się jeszcze bardziej dojrzale. Brytyjski DailyMail zwrócił uwagę, że 40-letnia mama i córka dopasowały stroje kolorystycznie, a słynna Spicetka przekazała jej nie tylko geny, ale i sposoby, jak dobrze zaprezentować się na czerwonym dywanie.

Wystąpiły w podobnie stylowych zestawach. Dobrze nauczyła ją tego, jak należy pozować - stwierdza "Daily Mail".
<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

 

Na profilu na Instagramie Mel B pojawiły się zdjęcia z tej imprezy - nie mogło zabraknąć wspólnego selfie, a podpisy wskazywały, że wieczór był udany. Była Spicetka zamieszcza w sieci także prywatne zdjęcia ze swoją córką. Najwyraźniej gwiazda też jest w szoku, że tak szybko dorosła.

Gdzie się podziała moja mała dziewczynka? 16 lat - napisała pod jednym ze zdjęć

Swój profil na Instagramie ma także córka gwiazdy. Oficjalnie nazywa się Phoenix Chi Gulzar, choć w sieci przedstawia się Phoenix Brown. 16-latka zamieszcza nie tylko zdjęcia z mamą, ale i z całą rodziną. Mel B ma od niej oficjalne przyzwolenie na "psucie" fotek.

Nie będę kłamać, gdy Mel B "zphotobombowała" to zdjęcie, byłam dumna - napisała pod jednym ze zdjęć.

Phoenix jest owocem miłości Mel B i holenderskiego tancerza, Jimmy'ego Gulzara. Para wzięła ślub w 1998 roku, zaś rozwiodła się 2 lata później. 16-latka ma dwie przyrodnie siostry: 8-letnią Angel (której ojcem jest Eddie Murphy) i 4-letnią Madison, której ojcem jest obecny partner wokalistki, Stephen Belafonte.

Vic

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: