Pitt i Jolie chcą zmienić płeć Shiloh? Tabloidy już szaleją. Riposta ''Inquisitr'': ''To sprawa Shiloh, szanujcie to''

Temat rzekomej transpłciowości 9-letniej córki Angeliny Jolie i Brada Pitta to stały przedmiot zainteresowania amerykańskich mediów. Jeden z tabloidów podał informację o tym, że gwiazdorska para odbyła już konsultacje w sprawie tożsamości płciowej córki.

Shiloh Jolie-Pitt od początku zwracała uwagę chłopięcą fryzurą i stylem ubierania. Słynne małżeństwo było zresztą krytykowane przez amerykańskie media za to, że "pozwala" córce na taki wizerunek. Oliwy do ognia dolał wywiad z aktorką z 2008 roku, w którym przyznała, że jej córka prosi, by zwracać się do niej "John". Radaronline twierdzi teraz, że Pitt i Jolie zaczęli się niepokoić o córkę i odbyli konsultacje ze specjalistą. Wcześniej Brad Pitt miał "mieć nadzieję", że to tylko "faza chłopczycy", która minie. Miał też "obawiać się", że to efekt wychowania ze starszymi braćmi.

Brad usłyszał, że Shiloh nadal ubierałaby się jak chłopiec i prosiła, by zwracać się do niej John, gdyby miała same siostry. Ona po prostu taka jest. Jako rodzice nie zrobili nic źle - twierdzi źródło portalu.

Bardziej wyważone publikacje podważają spekulacje tabloidu. Po pierwsze, mówią o tym, że portal nie precyzuje, z jakiego rodzaju "specjalistą" miały odbyć się rzekome konsultacje. "Inquisitr" zwraca też uwagę na to, że słowa Jolie ze słynnego wywiadu zostały mocno wyolbrzymione i nie wspomina się o tym, że aktorka dodała, iż chodzi o fascynację Piotrusiem Panem, którą jej córka wówczas przeżywała. Chciała być nazywana "Peter" albo "John", tak jak postacie z bajki.

Wszyscy próbują przypisać Shiloh tożsamość płciową. A nikt nie jest w stanie określić, jak Shiloh czuje się sama, tylko na podstawie tego, jak wygląda. Powinnyśmy porzucić spekulacje na temat tego biednego dziecka. Jeśli Shiloh będzie chciała podzielić się ze światem informacją o swojej tożsamości płciowej, zrobi to sama, kiedy będzie gotowa. Ale nie ma takiego obowiązku - wszyscy powinni uszanować jej prawo do niekomentowania tej sprawy - ocenia magazyn "Inquisitr".

 

em

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (36)
Pitt i Jolie chcą zmienić płeć Shiloh? Tabloidy już szaleją. Riposta ''Inquisitr'': ''To sprawa Shiloh, szanujcie to''
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • pannamigootka

  Oceniono 23 razy 13

  Delikatne i b. trudne sprawy . Zostaje im jako rodzicom , tylko uzbrojenie się w cierpliwość i obserwowanie w jakim kierunku to pójdzie Jedno jest pewne do niczego swojego dziecka nie będą w stanie zmusić . Roztrząsanie tego w tabloidach jest straszne ale wiadomo to jedna z ciemnych stron sławy .

 • Gość: miau

  Oceniono 12 razy 10

  niech dadzą spokój dziecku

 • silver_666

  Oceniono 7 razy 5

  Dla mnie nie jest absurdem, jak to dziecko się ubiera, bo ma absolutne prawo wybrać ubranie, w którym się dobrze czuje. Absurdem jest krytyka rodziców, że "na to pozwalają". Pewnie, że pozwalają - a Wy chcielibyście, żeby ktoś Wam zabrał ciuchy, w których dobrze się czujecie, tylko dlatego że są zbyt "męskie" albo zbyt "kobiece"? A do tego te żenujące teksty różnych domorosłych "specjalistów", że o płci stanowi jedynie organizm, a nie tożsamość psychiczna/przekonanie danej osoby. Warto się dokształcić - psychiatrzy i psychologowie od dawna wiedzą, że sprawa wygląda inaczej.

 • Gość: aga

  Oceniono 6 razy 4

  Gdy bliźniaki Angeliny i Brada były niemowlakami- tabloidy pisały, jakoby miały zespół Downa. No. Muszą o czymś pisać.

 • Gość: marcin

  Oceniono 5 razy 3

  LOL, przecież niejedna z pań miała w swoim życiu taki czas, że była chłopczycą, zwłaszcza, jeśli wychowywała się z chłopakami. Jakoś potem każda (albo prawie każda) z nich wyrosła na normalną kobietę. A tu już biją pianę.

 • Gość: jogar

  Oceniono 4 razy 2

  Skóra zdjęta z ojca- sliczna!

 • lolitkawtrabant

  Oceniono 1 raz 1

  Tylko dobro 9-letniego dziecka liczy sie przy czołganiu tematu po tabloidach.

 • Gość: aga

  Oceniono 3 razy 1

  Piękne dziecko i najważniejsze, że kochane i mające mądrych rodziców. A jej styl bardziej mi sie podoba, niż różowe legginsy do krótkiej (!) bluzki z nadrukiem lalki- dość częsty widok nawet u 10-latek, dla mnie totalne bezguście. A jak jeszcze dziewczynka niezbyt zgrabna, to okropny widok.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX