Co Colin Farrell ma pod czapką? Nową fryzurę! Dodajmy, że dość oryginalną

Colin Farrell dość często eksperymentuje ze swoim wyglądem. Tym razem zdecydował się na odważną fryzurę.

Nie tak dawno temu aktor zadziwił nas bujnymi wąsami, które postanowił zapuścić. Wyglądał nawet dobrze, ale image mu się znudził, ogolił je i już mieliśmy nadzieję, że póki co zaprzestanie eksperymentów. Ale nic z tego! Farrell obciął, a raczej wyciął włosy. Postanowił zgolić boki głowy.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Wcześniejsza zmiana wizerunku była podyktowana rolą w serialu "Detektyw". Co stoi za nowym pomysłem? Nie wiemy. Ale chyba wolimy aktora w "klasycznej" wersji.

A wy?

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (10)
Co Colin Farrell ma pod czapką? Nową fryzurę! Dodajmy, że dość oryginalną
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  0

  Ale ma mocne i gęste włosy. Widać nie szkodzą im farbowanie i zmiany fryzury, wymagane dla ról w filmach.

 • Gość: gosc

  0

  wlosy ma woskowane

 • cerrrie

  Oceniono 2 razy 0

  Muszę szczerze przyznać, iż to pierwszy jak dla mnie raz kiedy obcykanie kogoś ze wszystkich stron się na coś przydało. Obejrzałam wszystkie zdjęcia z tą fryzurą, i Pan Farrell udowodnił, iż nie każda fryzura pasuje mężczyźnie który już zaczyna siwieć. Najtragiczniej wyszedł na drugim zdjęciu. Fryzura jak u młodzieniaszka z lat 90-ątych, gdy w modzie był dżins i podrywanie panienek na motocykle i samochody z otwieranymi dachami. Natomiast z twarzy i siwiejących włosów niestety widać, iż Coli nie jest już młodzieniaszkiem. Myślę że Panu w jego wieku bardziej by pasowała fryzura podkreślająca "Dostojeństwo" siwiejących włosów, a nie robienie z siebie starego maleńkiego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX