Sąd ujawnił twarz "Froga". On sam pokazuje na Instagramie dużo więcej. Szybkie samochody, ale też kobiety i imprezy

Sąd zdecydował się pokazać twarz "Froga", zatrzymanego za szaleńczą jazdę ulicami Warszawy. Pod pseudonimem kryje się Robert Nogal, przeciwko któremu toczy się obecnie 5 procesów. Tyle dowiadujemy się z oficjalnych informacji. A co "Frog" sam pokazuje w sieci?

Robert Nogal ma 25 lat i jak nietrudno się domyślić jego pasją są samochody. Bardzo szybkie samochody. To za rajd bmw 5 w czerwcu 2014 r. będzie odpowiadał przed sądem i tłumaczył się z wielu popełnionych wtedy wykroczeń.

"Frog" prowadzi Instagrama i wyraźnie widać, że rajdowa "pasja" nie minęła mu po zatrzymaniu przez policję. Sportowe audi czy bmw to nie wszystko. Są "wypady" z kolegami, seksowna blondynka za kierownicą i imprezy na warszawskiej ulicy Mazowieckiej (to tam mieszczą się drogie stołeczne kluby).

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Na miano polskiego Dana Blizeriana "Frog" może jeszcze nie zasłużył, ale jego Instagram nie pozostawia wątpliwości, że podobnie jak sławny pokerzysta lubi się bawić, często na granicy prawa. Przypomnijmy, Nogal sam wrzucił do sieci film, na którym pokazał swój słynny już rajd po Warszawie. Był to jeden z argumentów, który podał sąd tłumacząc, dlaczego zezwala na ujawnienie danych "Froga".

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (206)
Sąd ujawnił twarz "Froga". On sam pokazuje na Instagramie dużo więcej. Szybkie samochody, ale też kobiety i imprezy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: wawa177

  Oceniono 48 razy 44

  Czterech rozebranych facetow w jednej malej motorowce i zadnej dziewczyny... no nie wiem...

 • Gość: gośc

  Oceniono 30 razy 26

  rozpuszczony bachor , który godziny nie przepracował. Starzy dają na wszystko , ale jak młody nie zmądrzeje to przy takich wybrykach prawdopodobnie do 30 nie dociągnie.

 • ciulowaty

  Oceniono 25 razy 23

  Ach, czyli teraz go lansujecie? Chłopak z pasjami, seksowny, wysportowany, lubiący się dobrze bawić; z klasą. Zabrakło mi jeszcze słowa "ciacho". Szykuje się do "tańca z gwiazdami?" albo innego chłamu dla bezmózgów/zmęczonych robotą w korpo?

  Jesteście szkodliwi z własnej głupoty, czy jednak tatuś zapłacił za ocieplenie wizerunku?

 • guru133

  Oceniono 21 razy 19

  Frog to klasyczny przykład nowobogackiego buca, kreującego się na bohatera a w rzeczywistości będącego jednym z najpoważniejszych kandydatów do nagrody Darwina, ukochany synek mamusi z palestry, ech.... "elyta".

 • Gość: gość

  Oceniono 14 razy 14

  ciekawe skąd ma kasę na takie imprezowe życie. W wieku 25lat raczej ludzie nie zarabiają tyle co by im starczyło na takie auta??

 • Gość: kai

  Oceniono 14 razy 14

  i co, robicie teraz z bandziora celebrytę?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX