Sześciolatka zaprosiła na swoje urodziny królową Elżbietę. Odpisała! "Była zachwycona"

Pochodząca z Beswick sześciolatka napisała do królowej Elżbiety list, w którym pogratulowała jej tak wielu lat na tronie i... zaprosiła ją na swoje przyjęcie urodzinowe. Królowa odpowiedziała.

Melissa Poll w liście do królowej wyjaśniła, że bardzo chciała odwiedzić Pałac Buckingham podczas rodzinnej wycieczki, ale nie miała czasu na stanie w kolejce w związku ze strajkiem pracowników metra. Dziewczynka załączyła do listu rysunek przedstawiający królową i pogratulowała jej 63 lat na tronie.

Parę dni później otrzymała list z Pałacu Buckingham podpisany przez osobistą asystentkę królowej. W treści przekazuje ona słowa królowej, która dziękuje za zaproszenie i "miłe myśli", przepraszając, ze nie może wziąć udziału w urodzinach.

Jej Wysokość ze smutkiem usłyszała o tym, że nie udało wam się z babcią odwiedzić Pałacu Buckingham. [...]  Mimo, że nie będzie mogła wziąć udziału w twojej imprezie urodzinowej, królowa docenia miłe słowa, które jej przekazałaś. Mam nadzieję, że razem z rodziną i przyjaciółmi spędzicie cudownie czas 27 września.

O tym, jak dziewczynka zareagowała na niezwykłą przesyłkę, opowiedziała mediom jej babcia.

Trochę rozczarowało ją to, że królowa nie przyjęła zaproszenia na urodziny, ale i tak była zachwycona - stwierdziła.

Odpowiedź królowej na list Melissy

Manchestereveningnews.co.uk

em

Więcej o: