Nori tym razem nie płakała. Ale kolejny pokaz mody Kanye Westa to... kolejna Kim ubrana w wielką RAJSTOPĘ

North West znowu wybrała się z mamą na pokaz nowej kolekcji swojego taty. Tym razem była nastawiona zdecydowanie bardziej pokojowo. Za to stylizacja jej mamy, jakby niewiele się zmieniła.

Na ostatnim pokazie mody Kanye Westa główną "atrakcją" była rycząca na całego Nori, której zdjęcia obiegły cały świat i nasiliły dyskusję na temat zabierania na tygodnie mody małych dzieci. Ale North skończyła już 2 lata i potrafi siedzieć w pierwszym rzędzie tak jak trzeba - spokojnie, godnie, a przede wszystkim pięknie.

Gorzej z Kim Kardashian, która znów postanowiła zrobić przyjemność mężowi i założyć "ubranie", które zaprojektował. Niestety, wielka "rajstopa" nie jest chyba czymś, co zostało wymyślone specjalnie dla jej bujnych kształtów.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>
North ukradła show siedząc na kolanach swojej mamy - zauważył "Daily Mail". - Mała zaprezentowała szereg emocji, od ciekawości przez znudzenie aż po radość, kiedy Kim dała jej lizaka.

Jak widać, zainteresowanie Nori modą rośnie z roku na rok. Może niedługo zacznie doradzać odpowiednie stylizacje swojej mamie?

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: