Maciej Zień przeprasza swojego wspólnika - Józefa Kosiorka. "Zarzuty były formułowane pod wpływem impulsu"

Projektant przeprosił na FB swojego wspólnika - Józefa Kosiorka. Swoje wcześniejsze wypowiedzi tłumaczy "znalezieniem się w bardzo trudnej sytuacji życiowej i zawodowej".

Na profilu na Facebooku Macieja Zienia pojawiły się przeprosiny skierowane do jego wspólnika - Józefa Kosiorka. Tym samym projektant odniósł się do afery z rzekomą kradzieżą sukni i pieniędzy, która wybuchła w połowie czerwca. Teraz
przeprosił Kosiorka za swoje poprzednie oświadczenie i za wypowiedzi, których udzielił w TVN-ie i w portalu Fashion Post.

Pragnę przeprosić Józefa Kosiorka za udzielone przeze mnie w czerwcu 2015 roku wypowiedzi na łamach ogólnokrajowych mediów (m.in. telewizja TVN i portal Fashion Post) oraz wydane przeze mnie oświadczenie dotyczące sytuacji w spółce Zień Sp. z o.o. oraz stosunków pomiędzy Wspólnikami. Moje wypowiedzi, sugerujące nieuczciwe intencje Józefa Kosiorka w kontekście planu przejęcia kontroli nad marką i znakiem towarowym Zień, naruszyły dobre imię i dobra osobiste mojego Wspólnika, a także szacunek do jego osoby jako człowieka i przedsiębiorcy - napisał na Facebooku.

Zień swoje wcześniejsze wypowiedzi wytłumaczył działaniem pod wpływem impulsu.

Oświadczam, iż przedstawione przeze mnie zarzuty wobec Józefa Kosiorka były bezpodstawne i nieprawdziwe oraz formułowane pod wpływem impulsu, wynikającego ze znalezienia się w bardzo trudnej sytuacji życiowej i zawodowej.
Jest mi bardzo przykro z powodu zaistniałej sytuacji i traktuję niniejsze przeprosiny jako formę zadośćuczynienia wobec mojego Wspólnika.
Maciej Zień - napisał na Facebooku.

Przeprosiny Przeprosiny Pana Józefa Kosiorka zamieszczone przez Macieja ZieniaFacebook.com/Maciej Zień

Cała afera rozpoczęła się w połowie czerwca, gdy na Facebooku Spółki Zień pojawiło się oświadczenie, w którym projektanta posądzono o zawłaszczenie części kolekcji i kilkudziesięciu tysięcy złotych. Maciej Zień odpowiedział swoim komunikatem, w którym podane informacje nazwał "pomówieniami", a jako przyczynę całej afery wskazał konflikt ze wspólnikiem. W lipcu zaś projektant wystąpił "Dzień dobry wakacje" na antenie TVN. W programie powiedział, że dotyczące go oskarżenia o kradzież były kłamstwami, a w trudnych chwilach liczyć mógł tylko na najbliższych.

Vic

Pobierz nową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (6)
Maciej Zień przeprasza swojego wspólnika - Józefa Kosiorka. "Zarzuty były formułowane pod wpływem impulsu"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Nie Zień

  Oceniono 4 razy 4

  Powiem tak, wstyd i tyle. Oszukał wszystkich, oskarżał a teraz zmuszony procesem i odszkodowaniem przeprasza. Wstyd i tyle.

 • Gość: wirusx

  Oceniono 2 razy 2

  Krawiec okazał się dupkiem bez klasy...

 • Gość: chanel

  Oceniono 1 raz 1

  ten zien czy jak mu tam to juz od dawna wyglądał na niezłego kłamliwego sq//urviela . A medialne dzi/wki łykały to jego gołym okiem widoczne sq//urvielstwo jak kormorany , LOL hahaha

 • angel.js

  0

  Ciekawe co na to Gosia Kożuchowska

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX