Kristen Stewart i Robert Pattinson rozstali się 2 lata temu. Aktorka tak szczerze jeszcze o tym nie mówiła. "To mnie zabiło"

Aktorka dotychczas była oszczędna w komentarzach na temat bardzo medialnego związku z kolegą planu sagi "Zmierzch". W nowym wywiadzie padło wiele gorzkich i zaskakująco szczerych wyznań.

Kristen Stewart i Robert Pattinson rozstali się w 2013 roku po tym, jak na jaw wyszedł romans aktorki z reżyserem "Śnieżki", Rupertem Sandersem. Aktorka próbowała ratować związek z gwiazdorem, ale ten nie był w stanie jej wybaczyć. Dziś jest szczęśliwy u boku FKA Twigs, a o tym, że Stewart nadal nie jest obojętny, świadczyć może jej reakcja na wieść o zaręczynach byłego chłopaka. Aktorka miała się "kompletnie załamać".

Stewart o rozstaniu z Pattinsonem opowiedziała bardzo szczerze w rozmowie z "The Daily Beast". Przyznała, że kosztowało ją to wiele emocji.

To było niewiarygodnie bolesne. Ugh. To mnie prawie zabiło - wyznała.

Robert PattinsonBulls

Aktorka pracuje obecnie na planie "Equals" z Nicholasem Haultem, który jest świeżo po rozstaniu z Jennifer Lawrence. Praca nad filmem o emocjach związanych z budowaniem związku była trudna dla nich obojga. Stewart przyznała, że w pewnym sensie okazała się tez terapeutyczna.

Mogliśmy wykorzystać w grze, to wszystko przez co przeszliśmy. Było to trochę straszne, normalnie po rozstaniu chcesz "iść dalej", my musieliśmy wszystko to przeżywać na nowo. Z drugiej strony, była to swojego rodzaju medytacja, mogliśmy zastanowić się nad tym, co się z tobą dzieję, kiedy kogoś kochasz. Kiedy bańka pryska, marzenia są podarte na strzępy, a ty musisz zmierzyć się z tym, co przynosi rzeczywistość. Związki, cóż, po prostu nigdy nie wiesz, co cię czeka - stwierdziła.

Wyznanie Stewart jest zaskakująco szczerze. Dobra wiadomość jest taka, że trudne przeżycianie pozbawiły aktorki wiary w miłość.

Kiedy masz za sobą bolesne rozstanie, patrzysz na zakochanych trzymających się za ręce na ulicy i myślisz, super, daję wam rok, porozmawiamy wtedy. Prawda jest taka, że jeśli odpowiednio pracujesz nad swoim związkiem, w każdej chwili możesz wrócić do tego etapu, przeżyć te wspaniałe emocje z początku związku jeszcze raz - dodała.

Venice, Italy - 5th September 2015 : Kristen Stewart attends the film premiere for 'Equals' at this years Venice Film Festival held on the Lido in Venice, Italy.Theodore Wood / CAMERA PRESS/Theodore Wood

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS
Więcej o:
Komentarze (2)
Kristen Stewart i Robert Pattinson rozstali się 2 lata temu. Aktorka tak szczerze jeszcze o tym nie mówiła. "To mnie zabiło"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: Anonim

    0

    Gdy dowiedziałam się ze Kristen Stewart nie jest już z Robertem Pattisonem załamałam się ...uważam ze powinni do siebie wrócić 😭Nadal czekam na stępną część "Saga Zmierzch" ...choć już coraz bardziej wątpię ze kiedyś powstanie. Powracając do Kristen i Roba myślę ze są dla siebie stworzeni , powinni raz na zawsze zapomnieć co się pomiędzy nimi stało i żyć dalej razem i szczęśliwie

  • Gość: pierdzieli

    Oceniono 2 razy 0

    obydwoje jacyś tacy jak naćpani

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX