Andrzej Duda w kinie na "Karbali". Kupił popcorn i colę, sprawdzono mu też bilet. Wszystko nagrał i pokazał na FB

"Miała być prezydentura otwarta na ludzi i jest" - piszą zachwyceni internauci. Prezydent zachwycony był za to "Karbalą", na którą wybrał się w piątek wieczorem do kina.

"Zwykła rzecz, a jednak zaskakuje. Prezydent Andrzej Duda kupił bilet, popcorn i colę i... poszedł do kina" - donosi zachwycone "wPolityce". Faktycznie, prezydent wybrał się do warszawskiego kina Atlantic na "Karbalę", najnowszy obraz Krzysztofa Łukaszewicza ("Generał Nil", "Lincz"). Mało tego! Wizytę udokumentował na Facebooku i Twitterze. Nie tylko znajdziemy tam krótką ocenę filmu, ale również wideo, na którym widać, jak Duda i towarzyszący mu minister Adam Kwiatkowski stoją w kolejce, a potem kupują popcorn i colę.

Prezydent obejrzał film na zwyczajnym seansie, w którym udział wziąć mógł każdy. Wcześniej przed wejściem na salę sprawdzono mu bilet. Widzowie mogli być zaskoczeni - szczególnie, że głowa państwa zasiadła po prostu między nimi (oczywiście w asyście oficerów BOR-u).

Cóż w tym dziwnego, że prezydent chce obejrzeć film? Właściwie nic, ale przyzwyczajeni do odległej od ludzi prezydentury Bronisława Komorowskiego klienci kina patrzyli na Andrzeja Dudę z zaskoczeniem - komentuje "wPolityce".

Andrzej DudaTwitter.com/andrzejduda

Pod wideem zamieszczonym na FB już pojawiają się komentarze internautów zachwyconych "ludzkim zachowaniem" prezydenta. O to chyba zresztą przecież chodziło.

KomentarzeFacebook.com/andrzejduda

aga

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS


Więcej o:
Komentarze (176)
Andrzej Duda w kinie na "Karbali". Kupił popcorn i colę, sprawdzono mu też bilet. Wszystko nagrał i pokazał na FB
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: niekandydujacy_niepolityk

  Oceniono 15 razy 9

  No właśnie...jak Duda idzie do kina (na znakomity film nawiasem mówiąc) to dajecie to na pierwszą.
  A wizytę w Bohonikach u polskich Tatarów praktycznie przemilczeliście. Były tylko wzmianki w dodatku białostockim.
  Tatarzy mieszkający w Polsce i wyznający islam są dowodem na wielowiekową tolerancję i gościnność Rzeczypospolitej. Oczywiście o tym też nie wolno dyskutować, bo wyłączyliście tę możliwość pod pretekstem "ksenofobii i rasizmu" (tak, jakby moderator nie mógł usuwać wybiórczo postów wulgarnych i łamiących prawo, pozostawiając te merytoryczne). Polacy są gościnni i przyjmą nie 2000....nie 19 000 a i 100 tys potrzebujących, ale takich, którzy TUTAJ będą chcieli mieszkać, żyć i pracować dla nowej ojczyzny.
  Tak jak np. wielu Wietnamczyków (moje dzieci mają przyjaciół wśród nich, nierzadko są to najlepsi uczniowie w klasie), Ormian, Gruzinów, Persów, Palestyńczyków czy Turków. Ostatnio też osiedla się u nas sporo Chińczyków.
  Polscy Tatarzy przyjęli kilka rodzin tatarskich z okupowanego przez Rosję Krymu. Do dzisiaj mają ci ludzie kłopoty z polską biurokracją i zero środków finansowych...
  150 Polakom z Mariupola odmówiono ewakuacji...Polacy z Donbasu też czekają na przyznanie statusu uchodźcy...a potomkowie tych, którzy zostali w Kazachstanie? Których gen. Anders nie dał rady ewakuować? Oni też powinni znaleźć z Polsce dom...
  Więc spokojnie, limity unijne nie są problemem. Przyjmiemy w nasze progi dużo więcej gości, bo stać nas na to, ale przyjmiemy tych, którzy zechcą się osiedlić w Polsce, a nie tylko po to, by nocą, bez słowa dziękuję, uciec do Niemiec...

 • krzywelustro

  Oceniono 24 razy 6

  A selfie z "dzióbkiem" sobie nie zrobił?
  Zachwyt i piski podnieconych siuśmajtek byłyby gwarantowane.

 • fanizymiko

  Oceniono 8 razy 4

  Wkrótce ten film trafi na indeks dzieł zakazanych.

  Nie, nie dlatego że prezydent go oglądał. Zupełnie z innych powodów:)))

 • diver77

  Oceniono 13 razy 3

  Ustawka na 200% łącznie ze wszystkimi uwielbieniami na FB !
  Gdyby sobie poszedł do kina bez BOR-u w dżinsach i w sweterku i nigdzie później o tym nie napisał a ktoś by go tylko przypadkowo rozpoznał to by było ciut normalne i naturalne !

  A tu w białych kołnierzykach z całą obstawą wszystko było pod publiczkę bo film też wybrany odpowiednio bo nie jest to jakaś komedia lub dramat dla szarej masy....

 • fanizymiko

  Oceniono 15 razy 3

  Prezydent w tej ordynarnej ustawce użył słów: chylę czoła.

  Jaśnie Panujący jest znany z tego, że czoło chyli wyłącznie przed biskupami.

  Wraz z karkiem....

 • fanizymiko

  Oceniono 19 razy 3

  5 tydzień nowej prezydentury:

  Prezydent kupił sobie bilet do kina, popcorn i colę.

  I podkreślił, że nic nie obiecywał:)))

 • cieśla Sewruk

  Oceniono 2 razy 2

  Mam nadzieję, że zachwyceni maja świadomość, że wszystko wcześniej było wymyślone przez jego ludzi od PR i PiSowski sztab wyborczy i ta niby spontaniczna wizyta była staranie przygotowana. Obama w Mac Donaldzie czy Komorowski na nartach w Wiśle czyli nic nowego pod słońcem. Nie ma się czym ekscytować. Osadzajmy go raczej po jego polityce a nie po PRowskich zagrywkach choć oczywiście rozumiem, że teatrzyk dla gawiedzi musi się odbywać.

 • onepiotrek

  Oceniono 6 razy 2

  no dobra, ale dlaczego nie poszedł z żoną, tylko z drugim facetem...?
  czy to nie wydaje się dziwne...?
  (komentarz wyróżniony...? ;-)

 • Gość: jxl82

  Oceniono 10 razy 2

  Mówi o głodzie i biedzie, złym odżywianiu najmłodszych, a sam świeci przykładem "Prezydent Andrzej Duda kupił bilet, popcorn i colę"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX