Brooklyn Beckham ma nową dziewczynę. Zagraniczne media oszalały. KIM ONA JEST? Znamy odpowiedź

Syn Victorii i Davida Beckhamów wrzucił na Instagram zagadkowe zdjęcie. Wiemy, z kim spotyka się Brooklyn Beckham!

Na instagramowym profilu Brooklyna Beckhama znalazły się ostatnio zdjęcia zrobione podczas spaceru po Paryżu. Uwagę wszystkich zwrócił jednak nie talent fotograficzny syna Victorii i Davida, a odwrócona tyłem na jednym z nich dziewczyna pozująca na tle paryskich zabytków. Zagraniczne media show-biznesowe dosłownie rwały sobie włosy z głowy - kim jest długowłosa dziewczyna? Każdy chciał wiedzieć, z kim spotyka się Brooklyn.

Na jednej fotografii Brooklyn podskakuje z radości, na innej obserwuje miasto przez lunetę. Wśród wszystkich wyróżnia się jedno zdjęcie: tajemnicza dziewczyna stojąca na szczycie Wieży Eiffla - napisał magazyn "People".

Instagram.com/brooklynbeckham

Kim jest tajemnicza brunetka, z którą bawił się w Paryżu idol nastolatek? To Sonia Ben Ammar, początkująca francuska aktorka. Brooklyn poznał ją w czasie tegorocznych wakacji na Malediwach. Jak donosi portal Us Weekly, jeszcze tego lata urocza dziewczyna odwiedziła syna Beckhamów w Los Angeles.

<< ZOBACZ ICH ZDJĘCIA >>

Sonia, podobnie jak Brooklyn, ma 16 lat. Ma już na swoim koncie role we francuskich filmach. Teraz chce podbić Broadway. Czy usidli młodego Beckhama na dłużej? Czas pokaże. Z wcześniejszą sympatią, Chloe Grace Moretz, nie wytrzymał zbyt długo...

Chłopak wrzuca na Instagram nie tylko zdjęcia. Koniecznie zobaczcie, jak próbował podziękować swoim fanom i "przeszkodził" mu w tym jego ojciec.

 

kas

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS


Więcej o: