"Szczyt złego gustu", "najbrzydsza sukienka, jaką widziałam". Tak ostrych opinii jeszcze nie było. Naprawdę TAK ŹLE wyglądały?

Oboje słyną z dość kontrowersyjnego stylu, a jednocześnie nie przebierając w słowach oceniają stylizacje innych. Tym razem Joannie Horodyńskiej i Tomaszowi Jacykowowi podpadły Agnieszka Kaczorowska i Aneta Zając.

W najnowszym odcinku programu "Gwiazdy na dywaniku" Tomasz Jacyków i Joanna Horodyńska wzięli na języki Agnieszkę Kaczorowską i Anetę Zając. To właśnie one - przynajmniej zdaniem Jacykowa i Horodyńskiej - podczas imprezy ramówkowej Polsatu miały na sobie najgorsze kreacje. Na pierwszy ogień poszła Agnieszka Kaczorowska.

Wiecznie tańcząca, wiecznie udająca divę. Za długa jest ta sukienka, pewnie od jakiegoś projektanta, który niekoniecznie chciał to obciąć dla tej gwiazdy, bo później nie sprzeda - ostro skomentowała Horodyńska.

To strasznie tandetna sukienka jest, niedobre to jest, ojejej. Tak w ogóle to jest niebrzydka dziewczyna i nawet nie jest niezgrabna. Powinna sobie znaleźć styl. Na przykład taki styl Betty Boop z Disneya. On jest bardzo charakterystyczny, ale taki z przymrużeniem oka - jestem seksowna, ale przerysuję to. Trzeba mieć pomysł na siebie. Pomysł na siebie jest bardzo istotną rzeczą. Jeśli się nie ma pomysłu na siebie, to się ląduje jak koleżanka Kaczorowska, jak koleżanka Zając - dodał Jacyków.

Agnieszka KaczorowskaMateriały prasowe/Polsat

Prowadzący "Gwiazdy na dywaniku" nie zostawili też suchej nitki na Anecie Zając.

To jest najbrzydsza sukienka, jaką widziałam w tym roku. Tam się przewija taki żółty kolor, barwa, która jest najsilniejsza i to błyszczy również na twarzy. Czy ty zauważyłeś, że ta twarz się zrobiła żółta? - zapytała Horodyńska.

Ta sukienka to jedwab, wygląda to jak tania podszewka. Tak naprawdę taki jedwab się sprawdza w kaszmirowych, flauszowych płaszczach jako żart na podszewkę. Niemodna sukienka w fasonie kompletnie, wszystko jest tam dramatycznie złe, to jest kwintesencja... Nawet nie wiem, czego to jest kwintesencja. Chyba tego, czego nie lubię najbardziej. Szczyt złego gustu. To jest okropne, to jest tak złe, że aż łupie w kościach. To jest poza gustem, poza modą.

Aneta ZającMateriały prasowe/Polsat

 

Dalej było jeszcze mocniej:

To jest też kwintesencja czegoś, co najbardziej nie pasuje do Anety. Czyli ona wybiera spośród wielu propozycji coś, co jest gwoździem do trumny. Ja tego nie pojmuję. Czy ona to świadomie robi czy ktoś jej podpowiada? (...) Jak można wejść w sukienkę, która dla nas jest jakąś bombą, torpedą, którą zaraz odpalimy i wystrzelimy w kierunku, w którym nie chcemy - skwitowała Horodyńska.

A co wy myślicie o obu stylizacjach? Zgadzacie się z Tomaszem Jacykowem i Joanną Horodyńską?

kas

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS


Czy Twoim zdaniem prowadzący "Gwiazdy na dywaniku" mieli rację?
Więcej o:
Komentarze (27)
"Szczyt złego gustu", "najbrzydsza sukienka, jaką widziałam". Tak ostrych opinii jeszcze nie było. Naprawdę TAK ŹLE wyglądały?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • changeable8

  Oceniono 17 razy 11

  Zarówno horodyńska jak i pajacyków są kwintesencją bezguścia sami w sobie. Bez względu na przebranie.

 • Irena Wyrwas

  Oceniono 8 razy 8

  Horodyńska i Jacyków jako guru mody,a racze własnej nie urody,bo nadają się oboje w każdym przebraniu na strachy na wróblem a nie oceniających.ani p.Joanna ani jej partner nie prezentują swoim gustem nic godnego uwagi. Raczej oceniają kto na fali stacji a kto trochę niżej.Tam gdzie dają najwyższe oceny ja bym nie obejrzala

 • Gość: Magda

  Oceniono 6 razy 4

  Horodyńska i Jacyków to dwa błazny w świecie mody ....

 • Gość: Daria

  Oceniono 5 razy 3

  Czy tych dwoje widziało się w lustrze ? dziwolągi a udają ze znają sie na modzie ! Agnieszka i Aneta wyglądały bardzo dobrze panie Pajacyków !

 • Gość: ala

  Oceniono 2 razy 2

  Horodyńska to dopiero paszczur ,zwykle wygląda jak cyrkowy klaun . Jacyków to skrzywdzony w dzieciństwie człowiek , który oddaje jad wyśmiewając innych.

 • Gość: lili

  Oceniono 1 raz 1

  Horodyńska i pajacyków ubierają się jak dwa debile , i wysłać ich tylko do cyrku , a obrażają innych

 • Gość: bodzio

  Oceniono 1 raz 1

  Aneta i Agnieszka są bardzo ładnymi kobietami.

 • Gość: Ala

  Oceniono 3 razy 1

  Gorszego bezguścia jak Jacyków i Horodyńska nie ma w całej Polsce !!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX