Agnieszka Chylińska do Jana Jakuba Kolskiego: Gdy kobieta mówi NIE, to oznacza NIE! Nowa wojna na salonach

Reżyser Jan Jakub Kolski publicznie wytyka Agnieszce Chylińskiej nieudaną współpracę. A co ona na to? Nie pozostaje dłużna!

Jan Jakub Kolski podczas spotkania z widzami podczas 44. Lubuskiego Lata Filmowego niepochlebnie wypowiadał się na temat Agnieszki Chylińskiej. Powód? Jak dowiadujemy się z artykułu opublikowanego przez pomponik.pl, jurorka show "Mam talent" próbowała reżysera namówić na współpracę, ale gdy przyszło co do czego, kręciła nosem.

Idiota, zacząłem wymyślać i napisałem zrąb jednego scenariusza, nie dał on jednak Agnieszce satysfakcji. Powiedziała, że muszę poszukać w innych rejonach. Napisałem więc kolejną historię, ale w tej też nie poczuła się zbyt dobrze, gdyż jej bohaterka była cała wytatuowana, a ona nie wiedziała, jak miałaby sobie poradzić z taką ilością tatuaży. Złożyła jednak zamówienie na "babę wiejską z problemami". Tym razem ja nie byłem gotowy napisać takiej historii, więc rozstaliśmy się w dobrych stosunkach, ale bez wspólnych planów na film - opowiadał swoim widzom reżyser.

Sama zainteresowana na słowa Kolskiego zareagowała dość ostro. Na swoim profilu na Facebooku Chylińska opublikowała oświadczenie, przedstawiając swoją wersję zdarzeń.

Ucieszyłam się ogromnie, gdy odpowiedział na moją propozycję wspólnej pracy nad MOIM scenariuszem do filmu. Jestem zdumiona i jest mi cholernie przykro, że pan Jan Jakub Kolski tak złośliwie i z ogromnym sarkazmem opisuje moje rzekome staranie się o rolę w jego filmie. To nieprawda. Szkoda, że jego urażone ego tak boleśnie zareagowało na moje szybkie wycofanie się ze współpracy, gdy zorientowałam się, że Pan Jan Jakub Kolski jest głównie zainteresowany sobą i budowaniem swojego wizerunku, co jak widać robi kosztem innych.

W dalszej części swojego oświadczenia artystka opisała, jak reżyser "błagał ją" o pomoc w zaangażowaniu go do kampanii, w której ona sama brała udział. Swój wywód Chylińska zakończyła dość mocnymi słowami.

Panie Janie Jakubie, gdy kobieta mówi NIE to oznacza NIE i żadnym kłamstwem pan tego nie zmieni.

Ciekawi jesteśmy, jaka jest Wasza opinia na ten temat?

kas

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS


Więcej o:
Komentarze (52)
Agnieszka Chylińska do Jana Jakuba Kolskiego: Gdy kobieta mówi NIE, to oznacza NIE! Nowa wojna na salonach
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • pawelekok

  Oceniono 7 razy 3

  Święta racja. Gdy kobieta mówi "nie", to mówi "nie". Gdy chce powiedzieć "tak", ale się wstydzi, albo nie chce by facet się od razu czuł zbyt pewny siebie to mówi "może". Wtedy trzeba zrobić to co robię ja w takich sytuacjach, powiedzieć jej o tym, i spytać czy tak naprawdę chciała powiedzieć "tak". W 99% odpowiada, że "tak".

  A "nie" kobiety trzeba absolutnie uszanować, wycofać się z propozycji i przeprosić. Zwykle one wtedy też łagodzą ton oburzenia i podtrzymując to "nie" nie nazywają cię już prymitywnym chamem tylko mówią, że mogłeś się pomylić w odbiorze jej sygnałów i przynajmniej nie jesteś znienawidzonym wrogiem nr 1. Kiedy facet ignoruje "nie" kobiety to jest to najzwyczajniejszy w świecie gwałt. Ktoś, kto uważa, że kobieta mówiąc "nie" chce go tylko bardziej podniecić jest kompletnym debilem. A jak jego zdaniem miałaby powiedzieć, że nie, skoro jego zdaniem „nie” znaczy zawsze „tak”?

 • Gość: Jańcio Wodnik

  Oceniono 13 razy 3

  Agnieszka ma rację. Kolski oszukał już byt wiele osób. Począwszy od żony, przez aktorów po... no właśnie

 • atira

  Oceniono 1 raz 1

  Uwielbiam Age:d I jesli ona twierdzi ze bylo jak bylo to ja jej wierze:)

 • chlopskirozum

  Oceniono 3 razy 1

  Kolski miałby kręcić film na podstawie jej scenariusza??? Bujać to my, szanowna pani. Tyle w temacie.

 • zebrzec

  Oceniono 9 razy 1

  powiem tak: Kolski - mogę lubić albo nie jego filmy, akurat tak się składa że jest jednym z bardziej charakterystycznych reżyserów polskich "wyższej" kultury w czasach gdy pod koniec lat 80 tych do niedawna poskie kino kwiczało... rzekłbym...Może prywatnie to jest autorytarny cham, nie wiem... ale przy nim Chylińska Agnieszka to... kto?

 • Gość: ruda

  0

  p.Agnieszka jest dobra w tym co robiła jej piosenki bardzo urzekają,ale że ma ochotę na coś jeszcze to chwała jej za to

 • Gość: ruda

  0

  Pan Jan mógłby napisać film o problemach mądrej baby na wsi

 • Gość: koleżanka T.

  0

  Pani Agnieszka posiada wielką wiedze na temat p.Jana

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX