Chłopiec czy dziewczynka? Znamy płeć dziecka Piotra Kraśki i Karoliny Ferenstein-Kraśko

W grudniu urodzi się trzecie dziecko Karoliny Ferenstein-Kraśko i Piotra Kraśki. Para ma już dwóch synów. Czy tym razem na świat przyjdzie upragniona córeczka?

Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko są dumnymi rodzicami 8-letniego Konstantego i 6-letniego Aleksandra. Za niespełna trzy miesiące rodzina powiększy się o kolejne dziecko. Jakiej będzie płci? Jak ustalił dwutygodnik "Flesz", tym razem będzie to... dziewczynka! Przyszły tata podobno oszalał z radości, ale jest też pełen obaw.

Wie już, jak być ojcem synów, a czego będzie potrzebować córka? To dla niego niespodzianka. Już się zastanawia, w co będzie się z nią bawić. Ale przecież ma naturę perfekcjonisty, więc pewnie i do tego zadania przygotuje się solidnie - powiedział w rozmowie z "Fleszem" znajomy Kraśków.

W rodzinie Karoliny i Piotra wielka radość.

Chłopcy na pewno będą traktować siostrę jak małą księżniczkę - śmiali się znajomi pary.

Przyszła mama póki co nie zwalnia tempa. Co prawda nie bierze już udziału w zawodach jeździeckich, ale wciąż intensywnie pracuje w swojej agencji PR.

kas

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS


Więcej o:
Komentarze (6)
Chłopiec czy dziewczynka? Znamy płeć dziecka Piotra Kraśki i Karoliny Ferenstein-Kraśko
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • bacowa

  Oceniono 1 raz 1

  Królowa Ściery Rozenek ma być matka chrzestną?

 • Gość: gosc

  Oceniono 1 raz 1

  gowno mnie obchodzi jakis pokrasko i jego potomki ---nowego konia niech sobie kupi --albo kobyłę i przyjmnie z 1000 uchodzcow.

 • Gość: wawiak57

  0

  Dla mnie mogą urodzic nawet smerfa. Kogo to obchodzi. Co ta para wnosi nowego, twórczego dla kraju, tak by sie podniecac potomkami. U mnie w bloku rodziła dozorczyni a jest to równie atrakcyjny temat.

 • trombozuh

  0

  Dwójka post-komunistycznych żydowskich resortowych dzieciaczków. Ale się cieszę. O take Polske walczył Michnik z Geremkiem.

 • Gość: bzz

  0

  Jak to leci od Wincentego Kraski i pracy partyjnej do Piotra i pracy w propagandzie

 • yuraa

  0

  spoko dzieciak podrośnie i sam powie jakiej chce być płci.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX