Ewa Chodakowska na ściance to rzadki widok. Szkoda! Bardziej atutów sylwetki nie dało się podkreślić. To nie była tania stylizacja

Ewa Chodakowska nie jest częstym bywalcem salonów, tym bardziej cieszy nas jej obecność na 10-leciu "DD TVN". Co więcej trenerka zaszalała z stylizacją, która kosztowała ponad 5,5 tys złotych.

Ewę Chodakowską rzadko kiedy mamy okazję zobaczyć w innych strojach niż dresy czy leginsy, dlatego każde jej pojawienie się na salonach wzbudza duże zainteresowanie. Jesteśmy przekonani, że jej stylizacja z czwartkowej imprezy z okazji 10-lecia "DD TVN" wzbudzi niemałe emocje. Po pierwsze, ze względu na krój kreacji (pięknie eksponował nogi, biust i pupę), po drugie, ze względu na cenę - w sumie ponad 5,5 tys złotych.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA EWY CHODAKOWSKIEJ >>

Ewa Chodakowska od stóp do głów ubrana była w zagraniczne znane marki. Buty pochodzą z kolekcji Gianvito Rossi (w sklepie Moliera 2 można je dostać za 3612 zł), natomiast czarna kopertówka to produkt od Victorii Beckham (w tym samym sklepie kosztuje 1250 zł). Sukienka Herve Leger z całej stylizacji jest co ciekawe najtańsza, ponieważ nie pochodzi z najnowszej kolekcji. W oficjalnym sklepie można ją kupić już za około 640 zł, jednak modele prosto z wybiegu to koszt średnio 5-6 tysięcy. Jak Wam się podoba "look" Chodakowskiej? Wart był swojej ceny?

karo

Ewa Chodakowska Aplikacja Plotek

POLUB NAS

Podoba Ci się stylizacja Ewy Chodakowskiej?
Więcej o:
Komentarze (17)
Ewa Chodakowska na ściance to rzadki widok. Szkoda! Bardziej atutów sylwetki nie dało się podkreślić. To nie była tania stylizacja
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: rtg

  Oceniono 5 razy 3

  PS. Całemu portalowi agory gratulujemy geniuszy IT. Można komentować jako gość, ale oceniać można już tylko po zalogowaniu.

 • Gość: patryk

  Oceniono 1 raz 1

  jest piekna kobieta

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz 1

  Taka figura to ciężka i systematyczna praca. Ma się czym pochwalić. Tyle jadu w rodakach..... Żal...

 • Gość: Sqrwiel

  Oceniono 3 razy 1

  Wszystko takie, jakieś, lekko trącące wioską, czyli styl panienek z teledysków disco - polo. Ewcia, ubierz się kiedyś w letnią sukienkę, swą obcisłością nie przypominającą kostiumu kąpielowego. Taki strój też jest seksowny.
  Przykład pierwszy z brzegu: img.szafa.pl/ubrania/0/005594154/1306663657/biala-letnia-sukienka.jpg

 • Gość: air

  0

  jak Jelena Jankovic...

 • pan.malowany

  Oceniono 2 razy 0

  Ewcia wista wio?

 • Gość: sprawozdawca

  Oceniono 4 razy 0

  Dzis na sciance a jutro wygra derby! Ihahahahahaha!

 • Gość: Beata

  Oceniono 2 razy 0

  Upodabnia się do tej przyjaciólki Amaryyylys, czy jak jej tam

 • Gość: leleklelek

  Oceniono 2 razy 0

  tej pani już podziekujemy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX