Lawrence i Schumer na koncercie. Wtargnięcie na scenę to dopiero początek. Gdy zrobiły TO, publiczność oszalała

O Amy Schumer zrobiło się głośno za sprawą komedii "Wykolejona". Kiedy parę tygodni temu okazało się, że aktorka zaprzyjaźniła się z Jennifer Lawrence, amerykańskie media dosłownie oszalały z radości. Panie przypieczętowały znajomość pojawiając się na scenie podczas koncertu Billy'ego Joela.

Amy Schumer do niedawna znana była głównie fanom stand-upu. Do pierwszej ligi Hollywood awansowała za sprawą filmu "Wykolejona", do którego napisała scenariusz i zagrała główną rolę. Jeszcze więcej sympatii widzów przysporzyła jej dokumentowana w mediach społecznościowych przyjaźń  z inną krnąbrną duszą branży, Jennifer Lawrence. Niektórzy fani posuwali się nawet do stwierdzeń, że ich znajomość jest "dokładnie tym, czego teraz potrzebuje Ameryka".

Jedno jest pewne - aktorki świetnie bawią się w swoim towarzystwie. W czwartek wybrały się na koncert Billy'ego Joela w Chicago. W pewnym momencie razem z grupą przyjaciół wtargnęły na scenę i zaczęły tańczyć. Na koniec wskoczyły nawet na pianino gwiazdy!

Amy Schumer, Jennifer LawrenceInstagram.com/amyschumer

Nagły wybuch entuzjazmu przy tej piosence ("Uptown Girl") nie może być przypadkowy. Główna bohaterka "Wykolejonej" zakochuje się w lekarzu, który wykonuje zabiegi w rytm tego utworu właśnie. W końcowej scenie filmu widzimy, jak próbując odzyskać chłopaka, tańczy do przeboju z cheerleaderkami New York Knicks w Madison Square Garden.

em
Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (13)
Lawrence i Schumer na koncercie. Wtargnięcie na scenę to dopiero początek. Gdy zrobiły TO, publiczność oszalała
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ja

  Oceniono 2 razy 2

  Wyobraźcie sobie, że na tym świecie są ludzie, dla których istnienie bohaterek tego gó...anego artykuliku jest totalnie niezauważalne.

 • goscniedzielny

  Oceniono 2 razy 2

  J.Law. to ta co się zsynchronizowała z chmurą Apple i z moim dyskiem twardym?

 • talking_head

  Oceniono 2 razy 2

  Nie chcecie chyba mi wmówić, że to tłuste babsko ważące pewnie z pół tony to moja ukochana J.L. ?
  Pora umierać !

 • losowynik

  0

  Przyjaźń z kobietą jest dla Lawrence bezpieczniejsza, przynajmniej nie "pobrudzi" jej twarzy .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX