Kuba Wojewódzki żegna Wodziankę. Co będzie teraz? Jest pomysł. ŚWIETNY

Kuba Wojewódzki ogłosił na Facebooku, że żegna się z dotychczasową Wodzianką. Fanki na jej miejscu chciałyby zobaczyć jakiegoś przystojnego pana.

Kuba Wojewódzki bez Wodzianki jest jak urlop przeciętnego Polaka bez deszczu - to po prostu nie ma prawa się wydarzyć! Każdy porządny szołmen musi otaczać się pięknem i biustem, a że Kuba porządnym szołmenem jest, chyba nikt nie ma wątpliwości. Chadzają więc wokół niego piękne, długonogie i skąpo odziane dziewczęta. Publika szaleje, widownia ma ślinotok, a Kuba jest w swoim żywiole. Pod pretekstem troski i wdzięczności zawsze jakąś lekko seksistowską uwagę wtryni. Taki już jego urok. Można go kochać lub nienawidzić, ale nie jest to postać obojętna gawiedzi.

Żeby jednak nie było tak, że cycki i nogi do samej szyi pojawiają się zupełnie bez kontekstu - wymyślono stanowisko pracy, godne i nazwane. No, z godnością można trochę polemizować, ale z drugiej strony - nikt tych dziewcząt siłą tam nie zaciąga. Jeśli dla modelki z dużą miseczką jest to marzenie - proszę bardzo. Jakiekolwiek niemiłe uwagi pod adresem biuściastych ikon ekranu internet przypisze mojej zazdrości, więc sobie odpuszczę.

Wodzianka (z polskiego na nasze: seksowna laska, która serwuje w studio wodę gospodarzowi i jego gościom) narodziła się w 2009 roku w osobie Dominiki Zasiewskiej. Wydatne usta i biust, długie nogi, krągła pupa i elegancko ułożone pukle - to znaki szczególne tej postaci.

Dlaczego bycie Wodzianką może być marzeniem (nie) każdej dziewczyny? Bo kelnerowanie na bankiecie życia Kuby W. otwiera drogę na salony. Sława jest może krótkotrwała, bo jak długo mogą utrzymać wzrok na piersiach i tyłeczku szołbizowi dziennikarze i fotografowie, nim przeskoczą na kolejne wdzięki innej pani? Jednak umiejętne podsycanie zainteresowania swoją osobą, inwestycje w usta czy pupę, mogą się zwrócić.

.

Dobrze wykorzystane pięć minut procentuje potem latami. Wie coś o tym na przykład Natalia Siwiec, której udało się odciąć sporo kuponów od bycia stadionową miss.

O sławie Wodzianki zamarzyły nawet gwiazdy z już ugruntowaną pozycją. Ania Mucha czy Julia Kamińska też serwowały wdzięcznie wodę. Ba! Wodzianką - zdecydowanie tą o największej inteligencji i najbardziej wydatnym (nie biuście!) poczuciu humoru - została Maria Czubaszek. (Pani Mario, jest pani najlepsza!).

Kuba Wojewódzki, Agnieszka Więdłocha, Tymon Tymański, Maria CzubaszekTVN/ x-news

Zmieniały się piękne dziewczęta czasem i w trybie cotygodniowym, kalejdoskop wrażeń, nawet - zdaje się - dla samego Kuby. Były i takie bardziej "etatowe" Wodzianki, wszak jakby na to nie patrzeć - jest to przecież stanowisko pracy nie byle jakie - w telewizorze! Po Dominice na dłużej zagrzała swe półnagie ciało Sonia Wesołowska, potem czas przyszedł na Martę Karpińską. Szoł musi się jednak kręcić, zmiany są nieuniknione. A więc co tym razem?

Kuba zaanonsował na swoim Facebooku, że oto czas dotychczasowej "etatowej" (czyli występującej w miarę na stałe) Wodzianki - Marty, dobiegł końca, a na jej miejsce pojawi się stadko dziewcząt z rozkładówek "Playboya". Oby nie wszystkie naraz, bo tego operatorzy kamer mogliby nie przeżyć.

.

Wszystko pięknie, ale poza zachwytami i poklaskiem, pojawiły się także nieśmiałe sugestie, że może warto by dać trochę odpoczynku widzom od widoku wielkich piersi, w zamian za to pokazując im, nazwijmy to roboczo: polskiego hydraulika.

Fanka Kuby Wojewódzkiego na Facebooku pod jego postem dała wyraz tej potrzebie:

A ja mam taka sugestię, że program oglądają też Panie ;) warto pomyśleć o małych zmianach w tym kierunku. Dziewczyny co wy na to?

Dziewczyny nie mówią "nie". Zresztą - panom też się przyda, jak popatrzą na pięknie uformowane męskie ciała - może ich to natchnie to zakupu karnetu na siłownię? (Taaaaak. Widzę tu potencjał reklamowy, na pewno jakieś kluby siłko-fitnessowe zainteresują się wspólną akcją!).

Kubo! Skoro jesteś królem swoich widzów, to bądź sprawiedliwy dla wszystkich - taki właśnie powinien być mądry król. Nie patrz na to, co niektórzy ci napiszą - że to słabe, nie takie i że pachnie homoseksualizmem (oczywiście w necie zostanie to wyrażone dużo bardziej dobitnie). Masz szansę zadowolić wiele swoich fanek - znacznie więcej, niż byłbyś w stanie zrobić osobiście (wybaczysz mi chyba tę jedną, drobną seksistowską uwagę?).

A gdybyś jeszcze sam podał sobie wodę w gatkach, wysmarowany oliwką? To by było!

Gosia Tchorzewska
Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS


Więcej o:
Komentarze (19)
Kuba Wojewódzki żegna Wodziankę. Co będzie teraz? Jest pomysł. ŚWIETNY
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: patryk

  Oceniono 3 razy 3

  Z całym szacunkiem dla autorki, ale bycie "wodzianką" u Wojewódzkiego i pisanie artykułów dla plotek.pl to chyba ta sama półka. Także ten negatywny ton w ocenie faktu bycia wodzianką nie jest potrzebny ;)

 • Gość: Rambo

  Oceniono 1 raz 1

  Podałbym jej na tacy moje klejnoty... o królowo

 • Gość: kukunapniu

  Oceniono 1 raz 1

  No super jak by Kuba narcyz swój biust zaczął promować

 • Gość: tt

  Oceniono 3 razy 1

  cud, że ona z tak nieudanym ryjem w ogóle się załapała do telewizji

 • Jan Nowak

  Oceniono 3 razy 1

  hydraulika weźcie.
  niech leje prosto z rury

 • Gość: zwolennik pisokracji

  0

  Stworzona do rodzenia

 • Gość: portalu

  Oceniono 2 razy 0

  POrtal "opioniotwórczy" dla Polaków made DDR

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX