Edyta Olszówka w samej BIELIŹNIE na planie serialu. Seksowna? Mało powiedziane

Edyta Olszówka i Cezary Pazura grają małżeństwo w nowym serialu "Aż po sufit". Już w pierwszym odcinku nowej produkcji TVN widzowie zobaczą główną bohaterkę w seksownym dezabilu.

Choć "Aż po sufit" to serial komediowy, będą w nim pieprzne "momenty". Edyta Olszówka i Cezary Pazura grają małżeństwo z wieloletnim stażem. Jak w wielu innych związkach, także u nich z latami uleciały gdzieś emocje. Wysiłki Domirskich próbujących podgrzać nieco atmosferę, niweczy jednak niespodziewany powrót dwójki dorosłych dzieci.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA Z SYPIALNI DOMIRSKICH >>

Dzień przed 25. rocznicą ślubu iszczą się nadzieje na wolny dom. Oto ostatnie z trojga dzieci opuszcza rodzinny dom. Syn pakuje manatki, a jego mama szykuje się na namiętny wieczór z mężem. Snując wodze fantazji planują chodzenie po mieszkaniu w stroju Adama i Ewy. Nic z tego. W miejsce zwolnione przez najmłodszą pociechę wraca dwójka starszych. Zapowiada się, że na dłużej.

socha

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (4)
Edyta Olszówka w samej BIELIŹNIE na planie serialu. Seksowna? Mało powiedziane
Zaloguj się
 • Gość: dia

  Oceniono 18 razy 16

  Szkoda ze towarzyszy jej Pazura.Nie trawie go, i ten jego "wyglad" no plissss

 • Gość: Gość

  Oceniono 15 razy 13

  Lubię Olszówkę ale serialu nie zamierzam oglądać ze względu na Pazurę. Nie trawię dziada

 • braddock

  Oceniono 15 razy 13

  Pamiętam jeden film z młodszą Olszówką, w którym zrzuciła stanik na ładne parę minut. Cycuszki miód malyna. Jeszcze trzyma się nieźle, przyznaję. To brak ciąży i gorzała ją tak konserwuje.

 • Gość: ewunia

  Oceniono 8 razy 0

  Pieknie Pani Edytka wygląda! Ciałko jak marzenie! Ja już teraz zaczęłam pracę nad sobą, żeby póxniej móc w dowolnej chwili wyskakiwać w bieliźnie nawet przy zapalonym świetle ;) A to wszystko rola ćwiczeń, diety i iqgreen - bez tego ani rusz!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX