One Direction kończą karierę. "Nie są skłóceni, decyzję podjęli wspólnie"

One Direction zmierza w kierunku wyznaczonym przez większość boysbandów. Pierwszą rysą było odejście Zayna Malika. Gdy z piątki chłopaków zrobiła się czwórka, rozpad grupy był kwestią czasu.

Oficjalnie przerwa ma trwać tylko rok. Według "The Sun" Niall Horan, Harry Styles, Liam Payne i Louis Tomlinson dają sobie rok na własne projekty. Nie będą przy tym wspólnie koncertować ani pracować nad kolejnymi płytami One Direction.

Byli ze sobą przez 5 lat, co jak na boysband jest niezwykłym wynikiem. Zasłużyli na ten rok. Nie są skłóceni, a decyzję podjęli wspólnie - stwierdziła anonimowo osoba z otoczenia zespołu.

W tym przypadku jednomyślność nie będzie pocieszeniem dla milionów fanów najpopularniejszej popowej grupy ostatnich lat. Nadzieja, że to jeszcze nie koniec, pozostała.

Zdecydowanie nie rozpadli się i chcą za jakiś czas wrócić do wspólnego grania. Chwilowo to jednak koniec, a ze sceny schodzą jako najpopularniejszy zespół świata - dodaje anonim.

One Direction to "dziecko" Simona Cowella stworzone w trakcie brytyjskiego muzycznego show "X Factor" w 2010 roku. Gdy pod koniec marca tego roku kolegów opuścił Zayn Malik, pozostała czwórka płakała za nim na scenie. Reakcje fanów w internecie były wręcz histeryczne.

Można się jedynie domyślać tego, co będzie się działo do czasu ich ostatniego koncertu. Występ w Motorpoint Arena w brytyjskim Sheffield zaplanowano na 31 października. Na otarcie łez przed Bożym Narodzeniem do sklepów trafi ich najnowsza płyta. Z kolei zobowiązania wobec Simona Cowella i jego wytwórni muzycznej zmuszają ich do wspólnego promowania albumu do lutego 2016 r.

Od marca Niall, Harry, Liam i Louis po raz pierwszy od 5 lat będą wolni - komentuje anonimowe źródło "The Sun".

To samo źródło zastrzega, że na ich decyzję nie wpłynęło wcześniejsze rozstanie z Zaynem. Malik swoje odejście także wytłumaczył chęcią pracy solo, choć wiele osób jego decyzję wiązało z planami osobistymi młodego artysty. Do niedawna był zaręczony z Perrie Edwards. Para rozstała się jednak na przełomie lipca i sierpnia.

socha

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (1)
One Direction kończą karierę. "Nie są skłóceni, decyzję podjęli wspólnie"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • fanizymiko

    Oceniono 15 razy 7

    Projekt marketingowo-sprzedażowy został zakonczony.

    W chwili obecnej prowadzone są prace nad stworzeniem nowego produktu dla targetu 14-19 lat, niezbyt rozwiniętego intelektualnie i łatwo poddającego się manipulacji za pomocą środków masowego przekazu....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX