Shannen Doherty ma raka. Problemy z ubezpieczeniem opóźniły leczenie. Pozywa menedżera. "Nie przyczyniliśmy się do jej choroby"

Shannen Doherty, czyli Brenda z serialu "Beverly Hills 90210", ma raka piersi. Przy okazji wyszły na jaw kłopoty z ubezpieczeniem, które nie pozwoliły jej odpowiednio wcześnie podjąć leczenia.

Shannen Doherty o tym, że jest chora na raka, dowiedziała się w marcu. Potwierdziła to w rozmowie z TMZ.com.

Tak, mam raka piersi i jestem w trakcie leczenia - powiedziała.

Dodała też, że jest to "inwazyjny rak piersi z przerzutami do przynajmniej jednego węzła chłonnego". To nie wszystko. Doherty powiedziała też, że według lekarzy, rak rozwinął się w 2014 roku, kiedy gwiazda nie była objęta ubezpieczeniem zdrowotnym. O to z kolei obwinia swojego menedżera i zapowiada walkę w sądzie.

Z informacji uzyskanych przez TMZ wynika, że Shannen złożyła pozew sądowy przeciwko Tanner, Mainstain, Glynn & Johnson, którzy pobierali 5 proc. jej dochodów, w zamian za zarządzanie jej finansami oraz opłacanie ubezpieczenia zdrowotnego - czytamy na stronie tabloidu.

Co dalej? 44-letnią Shannen Doherty czeka teraz chemioterapia i mastektomia. Aktorka wskazuje w pozwie, że można by tego uniknąć, gdyby w porę była ubezpieczona, a nowotwór zdiagnozowany wcześniej.

Cytowany portal uzyskał oficjalne stanowisko zespołu zarządzającego jej finansami.

Tanner Mainstain ze smutkiem przyjął wiadomość, że Pani Shannen Doherty jest chora na raka i życzy jej pełnego powrotu do zdrowia. Jednak twierdzenie, że za sprawą Tanner Mainstain nie była ubezpieczona lub w inny sposób przyczyniliśmy się do tego, że zachorowała na raka, jest fałszywe.

Zespół zapowiedział też "ostrą obronę" w przypadku, jeżeli Shannen Doherty zechce dochodzić swoich roszczeń w sądzie.

Aktorka zerwała z nim współpracę jeszcze w 2014 roku.

Cały czas odżywiam się dobrze, ćwiczę i jestem dobrze nastawiona do życia. Jestem wdzięczna rodzinie, przyjaciołom i lekarzom za wsparcie oraz, oczywiście, moim fanom, którzy są przy mnie - powiedziała Shannen Doherty pytana o to, jak się obecnie czuje.

EXCLUSIVE: Shannen Doherty has a girls day out in Malibu with her mom Rosa. The Beverly Hills 90210 star took her mum for a pedicure at Desert Sun Salon in Malibu after a trip to opticians, 9026 Eyes at Cross Creek. Pictured: Shannen DohertyEast News

alex

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (3)
Shannen Doherty ma raka. Problemy z ubezpieczeniem opóźniły leczenie. Pozywa menedżera. "Nie przyczyniliśmy się do jej choroby"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kurtz

  Oceniono 8 razy 4

  Ostatni akt jest krwawy, choćby i cała sztuka była najpiękniejsza.

 • Gość: gosc

  Oceniono 8 razy -8

  niech sie cieszy że ma tylko jednego raka ----bo w naszym stawie jest ich chyba z tysiąc.

 • Gość: jet

  Oceniono 29 razy -27

  what the f.ck?! to naprawdę ona, tak dziś wyglada?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX