Korwin Piotrowska dogryzła Żebrowskiemu za zdjęcie ze szpitala. Wtrąca się Wojewódzki. Ostro

"Żal mi Ciebie i Twojego pojmowania rzeczywistości. Szczególnie, że brak Ci w tym wdzięku i poczucia humoru" - tak zdecydowanie zareagował Kuba Wojewódzki na felieton Karoliny Korwin Piotrowskiej w "Grazii". Dziennikarka bardzo krytycznie oceniła w nim Michała Żebrowskiego, który wrzucił do sieci zdjęcie ze szpitalnego łóżka.

I znów możemy obserwować kolejną wojenkę w polskim show-biznesie. Dodajmy "i znów" za sprawą Karoliny Korwin Piotrowskiej. Tym razem dziennikarka poddała srogiej krytyce na łamach "Grazii" zdjęcie ze szpitalnego łóżka Michała Żebrowskiego. Aktor trafił na stół operacyjny z silnym bólem brzucha, najprawdopodobniej powodem było zapalenie wyrostka. Zabieg jednak trzeba było powtórzyć ze względu na nagły nawrót objawów.

Michał Żebrowski, aktor, który kiedyś nie chciał nawet powiedzieć, jak nazywa się jego kot, by nie naruszać swojej prywatności, który podobno bardzo chroni swoją prywatność (czym zdobył szacunek wielu osób), pokazał swoje zdjęcie świeżo po operacji. Z nowiutkim opatrunkiem, wprost ze szpitalnego łóżka. Upozowany jak mazowiecki David Beckham z plakatu, prezentuje dumnie szwy. Podobno wyrostek. Na pewno głupi lans. Dowód na to, że choroba zwana chorobliwym apetytem na lajki, bez względu na ich cenę, dotknęła także jego - pisze Korwin Piotrowska.

Michał Żebrowski po operacji wyrostka robaczkowegoScreen z Facebook.com/michalzebrowski

Kuba Wojewódzki członek ekipy teatru 6. Piętro w zdecydowany sposób wziął w obronę Żebrowskiego. Jego zdaniem zdjęcie nie było wyrazem "chorobliwego apetytu na lajki", lecz miało zapewnić spokój choremu aktorowi.

Piotrowska nie wie, albo udaje że nie wie, że często takie zdjęcie to jedyna metodą, aby poradzić sobie z tak zwanymi paparazzi. Chamy z aparatami fotograficznymi wejdą wszędzie i nie uszanują niczego. Można im zepsuć pracę i zmniejszyć zarobki, samemu informując o swoim życiu. Tak robi Żebrowski, tak, od pewnego czasu robię i ja, tak robi świat. To szansa na sprawowanie kontroli nad własnym życiem czy medialną informacją. Pomijam już fakt, że aktorzy mają fanów. Czyli ludzi, którzy po prostu ich lubią i są ciekawi informacji o ich życiu. Bo to jest możliwe droga Karolino. Możliwa jest w świecie bezinteresowna sympatia - napisał na swoim Facebooku Kuba Wojewódzki.

Na tym jednak wpis się nie kończy. Wojewódzki od obrony przeszedł do ataku.

Tam gdzie ty widzisz lans, i chorobliwy apetyt na lajki jest po prostu normalna relacja z ludźmi, którzy śledzą Twój świat. Jesteś niestety mentalną zakładniczka kilku pojęć - lans, chwalenie, szpan (...). Zamiast przyglądać się cudzym wyrostkom, zajrzyj do swego życia. Niekochane dzieci tulą misie - śpiewała kiedyś Kasia Nosowska. Niektóre niekochane dzieci urywają misiom głowy (...) Często w Rock Radiu mówię o Karolinie Korwin Piotrowskiej - najbrzydsza polska dziennikarska. I nigdy nie komentowałem jej urody. Chodzi mi o wątpliwą urodę jej duszy. Może jednak bracia Karnowscy maja siostrę?

Wojewódzki zwraca uwagę, że Korwin Piotrowska tak naprawdę nie wie, czym jest presja ze strony paparazzi, bo sama jej nigdy nie doświadczyła. Jedynym wyjątkiem miała być sytuacja, kiedy została pomylona z Joanną Liszowską, co jak zapewnia Kuba, wydarzyło się naprawdę.

Wojewódzki dotknął też spraw zawodowych. Wytknął Korwin Piotrowskiej, że od lat w jej CV nie ma nowych pozycji i kończy się ono na "Maglu towarzyskim" (jest jego gospodynią od 11 lat), co rażąco kontrastuje z jej żywą potrzebą uwagi ze strony mediów.

Piotrowska ma chorobliwy apetyt na bycie populistyczną wyrocznią. Adoruje polskiego zawistnika z gracją ś.p. Andrzeja Leppera. Chorobliwy apetyt na bycie zauważoną. Bo w tym przypadku o lajkach trudno mówić. Korwin Piotrowska realizuje swoja medialną obecność w myśl prostej zabawy - nie będziecie mnie szanować i podziwiać, to będziecie się mnie bać. I rymuje się w internecie z głosem tłuszczy nienawidzącej każdego za wszystko.

 

Wpis Kuby WojewódzkiegoFacebook.com/Kuba Wojewódzki - Król TVN

 

Kuba Wojewódzki i Korwin Piotrowska od lat - delikatnie mówiąc - się nie lubią. Choć wpis Wojewódzkiego wydaje się bardzo ostry, to jednak tak naprawdę niewiele ustępuje temu, który napisała dziennikarka po przeczytaniu wywiadu showmana w "Newsweeku"

Karolina Korwin Piotrowska od dawna nie kryje zniesmaczenia zachowaniem Kuby Wojewódzkiego, czemu po raz kolejny dała wyraz na Facebooku.

Przeczytałam wywiad KW W Newsweeku i jest mega beznadziejny, zalany womitem pustosłowia i onanizmem, dramatycznie nudny i chyba lepiej ciszej nad tą trumą, po co ten dym?
Powinin podziękować Lisowi, że z takiej kupy okładkę zrobił, bo to wstyd. Aż mi gorączka skoczyła
Przeczytałam wywiad KW W Newsweeku i jest mega beznadziejny, zalany womitem pustosłowia i onanizmem, dramatycznie nudny i chyba lepiej ciszej nad tą trumą, po co ten dym?  - napisała dziennikarka. - Powinien podziękować Lisowi, że z takiej kupy okładkę zrobił, bo to wstyd. Aż mi gorączka skoczyła.

Jednak nie tylko Kuba Wojewódzki znajduje się na "czarnej liście" Korwin Piotrowskiej. Albo inaczej: lista gwiazd, na których "czarnej liście" Korwin Piotrowska znajduje się na pierwszym miejscu stale się wydłuża. Dynamiczny przyrost nowych nazwisk możemy obserwować zwłaszcza ostatnio. Dziennikarka naraziła się bowiem Olivierowi Janiakowi i Karolinie Malinowskiej (a także i innym, którzy opowiedzieli się po stronie pary), Małgorzacie Rozenek (doszło nawet między nimi do konfrontacji telefonicznej), Annie Musze (poruszono kwestię "promowania się na dziecku"), Luxurii (której zasugerowała udział w filmie porno), Jessice Mercedes (słynna afera z cennikiem blogerek w tle), Edycie Górniak, Michałowi Wiśniewskiemu, czy Ewie Chodakowskiej.

karo

Więcej o:
Komentarze (38)
Korwin Piotrowska dogryzła Żebrowskiemu za zdjęcie ze szpitala. Wtrąca się Wojewódzki. Ostro
Zaloguj się
 • pannamigootka

  Oceniono 146 razy 76

  Przecież pan Wojewódzki sam stosował czy stosuje regularne nabijanko z celebrytów w swoich felietonach .. a teraz się obrusza .. no tak bo to kumpel , jak to niezmiennie wszystko zależy od punktu siedzenia i pierdzenia :)Gdyby to nie kumpel , tez by to obśmiał jestem tego pewna , no prawie pewna.

 • Gość: ar

  Oceniono 124 razy 56

  Mało polotu, poczucia humoru i klasy w tej pisaninie pani KKP. Można ludziom wytykać różne rzeczy, ale w jej "opiniach" jest pełno pogardy, frustracji, zero kreatywności, mało wyszukana krytyka dla krytyki.
  Jak nie przepadam za Wojewódzkim, tym razem trafił w punkt.

 • Gość: Ola

  Oceniono 34 razy 32

  jacy oni są żenujący, WSZYSCY

 • Gość: adam

  Oceniono 64 razy 28

  Czasem dziadek Wojewódzki coś mądrego powie, choć razem z Korwin są siebie warci, ale w przypadku Żebrowskiego ma rację, Ludzie mają prawo na instagrama wrzucać co chcą, Często na instagramach np muzyków obserwuje swoistą więź z fanami, którzy doskonale rozumieją poczucie humoru, ironie swojego idola i coś co dla postronnej osoby mogłoby być niezrozumiałe dla nich jest oczywiste. Zdjęcie ze szpitala po operacji tłumaczące nieobecność na spektaklu co w nim złego... Żebrowski z gołą klatą, uśmiechnięty nie jest to jakieś użalanie się nad sobą, epatowanie cierpieniem.

  Program Korwin Piotrowskiej oglądam bo teksty są nieraz tak żenujące ze aż śmieszne, okładka jakiejś gazety sprzed 15 lat jest według tej pani legendarna... legendarna może być płyta, książka, obraz, jakiś artysta może być żywą legendą ale nie okładka kolorowego pisma i jeszcze trzyma ją z takim namaszczeniem. Będąc w Empiku przekartkowałem jej książkę istotne płyty rock, alternatywa, rap które biły rekordy sprzedaży i miały wpływ na rozwój muzyki nie tej w komercyjnych stacjach ale prawdziwej przez duże "M" stanowiły 2% tematu "muzyka" reszta to zdania typu "słynny teledysk Edyty Górniak w którym pokazała nogi" Nic dziwnego, że potem na byle gwiazdkę z byle show mówi się artysta.
  Najbardziej lubię ją w konfrontacji z innymi w "Na językach" Jako pierwsza zbulwersowana krzyczy, że ktoś zachował się jak cham jak tak mógł po czym współrozmówcy przedstawiają argumenty, że w danej sytuacji dana osoba postąpiła w jedyny słuszny sposób, że to co zrobiła było najlepszym wyjściem i pani Karolina w ciągu sekundy zmienia zdanie i chwali osobę którą przed chwilą ganiła...świetne.

 • Gość: lila

  Oceniono 66 razy 16

  Piotrowska jest fałszywa jak wszyscy w shobizie... jeszcze niedawno zapraszała Rozenek do programu teraz jedzie po niej jak tylko może. Babka wyleciała z TVN to reklamuje jakieś durne ręczniki z czegoś żyć musi jakie scenariusze dostaje takie głupoty gada ma się powiesić? jakby poszła do normalnej pracy jako kelnerka sekretarka ktokolwiek Piorowska jako pierwsza zrobiłaby jej zdjęcie i skomentowała, że tak kończą mierne gwiazdki. Kopanie leżącego i nieważne czy gwiazdorzyła w pracy i udawała wielką panią ta obłuda jest chora.

 • 32sicily

  Oceniono 17 razy 15

  Dziwi mnie, że Gazeta Wyborcza podaje taką "sensację" na samej górze strony internetowej. Czytam te gazetę praktycznie od jej powstania i jestem coraz bardziej zniesmaczona. To Fakt czy GW???

 • Gość: derter

  Oceniono 24 razy 14

  A gdzie się zatrzymało CV Kuby W? Od lat identyczny , wtórny program w TV i tym bardziej wędrujący program radiowy. No powiew swierzości za każdym razem... litości

 • Gość: mdl2

  Oceniono 15 razy 7

  Oni wszyscy mają "apetyt na lajki"... karmią się tym, że jedno coś powie, drugie skomentuje, pierwsze się oburzy i odpisze i już jest aferka, wydaje im się, że jak się pokazują w telewizji i gadają o głupotach to nagle są wyroczniami i muszą koniecznie wypowiadać się na każdy temat bo przecież mają tyyyyle mądrych rzeczy do powiedzenia i wszystkich dookoła to interesuje... a to wszystko takie same kolorowe puste wydmuszki... autorytety dla kucharek prosto z telewizji śniadaniowej, jedno i drugie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX