Rooster to starszy brat Matthew McConaughey. Ale raczej nie powiedzielibyście tego, widząc go na ulicy

Matthew McConaughey jest uważany za symbol seksu na całym świecie. A wiedzieliście, że ma brata? Rooster to starsza wersja hollywodzkiego aktora. Czy jest równie przystojny?

Między Roosterem, a Matthew jest 15 lat różnicy. Starszy brat hollywodzkiego amanta również próbował swoich sił w branży filmowej. Jednak jego dorobek jest znacznie skromniejszy. Obecnie Rooster występuje w programie "West Texas Investors Club", który skupia się na życiu miejscowych biznesmenów. Okazuje się, że ten prężny przedsiębiorca dorobił się pierwszego miliona już w wieku 30 lat. Rok później, wskutek różnych życiowych zawirowań, stracił całą fortunę. Ta sytuacja wiele go nauczyła, dlatego też zgodził się wystąpić w reality-show, aby opowiedzieć swoją historię.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Z pewnością życie Roostera było bardzo barwne, my jednak skupmy się na podobieństwach obu panów. Podobne rysy twarzy i takie same oczy - to z pewnością cechy, które ich łączą. Czy Matthew McConaughey właśnie tak będzie wyglądał za kilka lat?

amelka

 

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (7)
Rooster to starszy brat Matthew McConaughey. Ale raczej nie powiedzielibyście tego, widząc go na ulicy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • fanizymiko

    Oceniono 12 razy 8

    ja mam siostrę kilka lat młodszą - też by nikt nie powiedział, że jesteśmy do siebie podobni:))

  • Gość: Stara podstawówka

    Oceniono 1 raz 1

    Deklinacja twoim przyjacielem jest. W obecnej formie tytuł wskazuje, że to Matthew McConaughey jest tym starszym bratem. Fakt, imię "Matthew" się po polsku nie odmienia, ale nazwisko już można. Będzie zatem brat Matthew McConaugheya. Cenię dobre dziennikarstwo.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX