Karolina Malinowska ćwiczy z Chodakowską. To widać, zwłaszcza gdy potem pozuje w kostiumie kąpielowym

Żona Oliviera Janiaka należy do "wyznawczyń" Ewy Chodakowskiej. Regularnie ćwiczy i odżywia się według jej jadłospisów, a efekty widać gołym okiem. Wow, co za figura!
Karolina Malinowska też ćwiczy z Chodakowską To widać. Zwłaszcza, gdy potem pozuje w kostiumie kąpielowym Żona Oliviera Janiaka należy do "wyznawczyń" Ewy Chodakowskiej. Regularnie ćwiczy i odżywia się według jej jadłospisów, a efekty widać gołym okiem. Wow, co za figura! Karolina Malinowska wakacje spędza aktywnie. Najpierw wyjechała z mężem nad polskie morze, a teraz przebywa w górach. Jednak o leniuchowaniu nie ma mowy, bo modelka regularnie ćwiczy. Dzięki temu jej sylwetka po trzech ciążach prezentuje się świetnie. Dodatkową motywacją jest przyjaźń z Ewą Chodakowską, która bacznie obserwuje postępy przyjaciółki. Trenerka wszystkich Polek może być dumna ze swojej podopiecznej. Basenowo w moim ukochanym miejscu. Malina się opierdziela, szczęśliwa, basen, Tatry, Bukowina, przyjaciele - takim zestawem hashtagów modelka opisała zdjęcie. Karolina Malinowska nigdy nie ukrywała, że należy do "wyznawczyń Chodakowskiej". No cóż, efekty są zachwycające.

Karolina Malinowska wakacje spędza aktywnie. Najpierw wyjechała z mężem nad polskie morze, a teraz przebywa w górach. Jednak o leniuchowaniu nie ma mowy, bowiem modelka stara się urozmaicać czas uprawianiem sportu. Dzięki temu jej sylwetka po trzech ciążach prezentuje się świetnie. Dodatkową motywacją jest przyjaźń z Ewą Chodakowską, która bacznie obserwuje postępy przyjaciółki. Trenerka wszystkich Polek może być dumna ze swojej podopiecznej. Wystarczy tylko spojrzeć na zdjęcie Malinowskiej w kostiumie kąpielowym.

Basenowo w moim ukochanym miejscu. Malina się opierdziela, szczęśliwa, basen, Tatry, Bukowina, przyjaciele -  opisała fotkę zestawem hashtagów.

Karolina Malinowska Instagram.com/karolamalina

Karolina Malinowska nigdy nie ukrywała, że należy do "zakonu Matki Boskiej Chodakowskiej". Zobaczcie, co powiedziała o łączącej ich przyjaźni:

amelka

Ewa Chodakowska


 


Więcej o:
Komentarze (8)
Karolina Malinowska ćwiczy z Chodakowską. To widać, zwłaszcza gdy potem pozuje w kostiumie kąpielowym
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • kupogon

  Oceniono 18 razy 16

  Co jej się stało z ustami?

 • Gość: zw1

  Oceniono 9 razy 9

  Co znaczy ten palec celujący pomiędzy rozłożone dwa palce?

 • Gość: jula

  Oceniono 11 razy 7

  co niby widać w tym kostiumie kąpielowym? kto Wam wymyśla tytuły, wstyd

 • Gość: polak

  Oceniono 7 razy 3

  A kogo to w kraju interesuje?!
  One nie dosc ze starowate to i dziewice tez juz nie sa...

 • Gość: Gosc

  0

  Pudelek jest lepszy sorry

 • Gość: Ewelina

  0

  Jak dla mnie to ona wygląda jak w ciąży - powinno być :-)

 • Gość: Ewelina

  0

  Jak dla to ona wygląda jak w ciąży

 • Gość: Misiek

  0

  Nie znam ani jednej ani drugiej. Co ćwiczą (albo kogo ćwiczą) ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX