Katie Holmes w superkrótkiej mini. Nachyliła się i... kreacja nie była w stanie zakryć całej pupy. "Niebezpieczna długość"

Tego rodzaju wpadki to u niej rzadkość. Tym razem jednak miała na sobie kreację filmową. O wiele za krótką. Kiedy się nachyliła, krótka sukienka nie była w stanie zakryć całej pupy.

Katie Holmes pracuje obecnie na planie filmu "All We Had". Film jest jej debiutem reżyserskim, gwiazda gra też w nim główną rolę: samotną matkę, która po kryzysie finansowym z roku 2008 próbuje odzyskać kontrolę nad swoim życiem.

Jedna z filmowych kreacji zdecydowanie okazała się za krótka. Na zdjęciach widać, jak Katie Holmes rozpaczliwie i bezskutecznie próbuje obciągnąć sukienkę. Nie udało się, a gdy gwiazda nachyliła się, porażka była zupełna.

Chociaż założyła nadspodziewanie krótką i odkrytą sukienkę bez ramiączek, co przyszło jej z łatwością dzięki wysokiej, szczupłej sylwetce i zgrabnym nogom, to i tak musiała zmagać się z niebezpieczną długością spódnicy - opisał sytuację "Daily Mail".
<< KATIE HOLMES W ZBYT KRÓTKIEJ SUKIENCE >>

Portal zwraca uwagę, że Katie Holmes na co dzień nie ubiera się tak.

Z przodu zamek błyskawiczny do samego dołu i styl acid wash to na pewno śmiały look zwykle ubierającej się zachowawczo gwiazdy - czytamy.

To prawda, takiej Katie Holmes jeszcze nie widzieliśmy. I mówiąc delikatnie, mamy mieszane uczucia. A Wy co o tym sądzicie?

alex
Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Podoba Ci się Katie Holmes w takim wydaniu?
Więcej o:
Komentarze (24)
Katie Holmes w superkrótkiej mini. Nachyliła się i... kreacja nie była w stanie zakryć całej pupy. "Niebezpieczna długość"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: czarny

  Oceniono 56 razy 46

  Wydarzenie dnia! Dlaczego w tefałenach nie ma jeszcze ekspertów odpowiadających na pytania: jakie są przyczyny, jakie będą skutki, co jeszcze może się zdarzyć, co na to polski MSZ i jak to wpłynie na giełdę i kurs franka.
  Świat zidiociał...

 • Gość: mosiek

  Oceniono 37 razy 33

  też teraz chodzę za koleżankami czekając aż się pochylą
  jak ten fotograf

 • Gość: cezar85

  Oceniono 21 razy 17

  a jak zagra dziwkę, to doniesiecie, że się sprzedaje?

 • Gość: maszkaaa

  Oceniono 10 razy 8

  to z planu zdjęciowego

 • kurtz

  Oceniono 17 razy 7

  Dżiz, Tom, aleś ją zajeździł.

 • rzygamnaplotka

  Oceniono 12 razy 6

  może scjentologiczni "pogromcy wiewiórek" czy jak im tam nie dawali jej spać.. źle wygląda

 • donald.szuja

  Oceniono 7 razy 5

  O JA CIE!!!!!!!!!!!!!!1

 • Gość: m.la

  Oceniono 4 razy 2

  ...gryzłbym ją jak Mike Tyson .... Evandera Holyfielda...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX