Komentarze (92)
Niewprawne oko mogło to przegapić. Prezydent całą uroczystość wyglądał tak samo, za to jego żona i córka...
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • ador43

  Oceniono 5 razy 1

  Gleboko katolicka rodzina ,dziwne ze tylko jedno dziecko,co na to Nycz i ta reszta czarnej bandy?.

 • Gość: g.

  Oceniono 7 razy 1

  a pozniej przyszedl internet... i choroba filipinska... i tak sie zaczela kariera medialna panny Kwasniewskiej:)

 • krysiaa5 Gazeta.pl

  Oceniono 9 razy 1

  szanowna Pani dziennikarko, nie wiem, czy Pani jest pewna, iż Pani komentarz mieści się w kategorii, trochę hmm. dziwnej, "antropologicznego zacięcia". Wbrew wyobrażeniom, antropologia wymaga kompetencji i dużej wiedzy połączonej z wyobraźnią i umiejętnością syntezy. Dawno temu, w renesansowej Europie, kobiety i - nazwijmy to językiem współczesnej kultury- ich wizażyści, wymyślili pewne triki i strategie, dzięki którym można się było błyskawicznie ubierać, rozbierać, oraz zmieniać anturaż, nie dekonstruując całości stroju. Proszę się uważnie przyjrzeć ubiorom oficjalnym obu Pań. Brawo dla kreatorów.Kontekst kulturowy jest sformalizowany i wymagający, ale protokół dyplomatyczny określa pewne ramy. Nie jest Pani w stanie skonstatować, ile razy zmienia strój mężczyzna- beneficjent kontekstu i społecznej aksjologii. Strój obowiązujący w poszczególnych odsłonach zrytualizowanego spektaklu, może być wymagalny i zuniformizowany. Prezydent Duda mógł mieć do dyspozycji 4 bądź 5 takich samych kreacji, które odpowiadały kontekstowi. Jak to mówił ś.p. prof. Robotycki, "nie wszystko jest oczywiste", a na status antropologa, trzeba sobie zapracować. To świetne, ale i trudne studia. Reasumując- obie pary prezydenckie mieściły się w kryteriach; niestety, we współczesnej kulturze obraz zastępuje głęboką rzeczywistość; mężczyźni funkcyjni są poddawani intensywniejszej kontroli społecznej, dlatego pozornie "nie zmieniają się" (sięgnijcie Państwo po komentarze dotyczące tzw. wodzów i przywódców- "bogowie" i "wodzowie" nie poddają się upływowi czasu i kontekstualnym transformacjom". To Prezydent był centrum działań rytualnych i to wobec niego istniały najistotniejsze działania sztabów. Antropologia jest fantastyczną nauką pod warunkiem, ze jej nie infantylizujemy :-)

 • kapitan_rzbik

  Oceniono 47 razy 1

  kraj w ruinie a ku..a jedna z druga sie pizdrzy i stroi
  ( no co ucze sie od samego prezydenta )

 • Gość: obywatel r p

  0

  do komuchow i lewakow --nareszcie mamy prezydenta wybranego w demokratycznych wyborach wola narodu polskiego czlowieka --honoru i zasad moralnych nie zawracajcego siealkocholika wlazacegodo bagaznika limuzyny ale zawsze tzezwego powaznie reprezentujacego narod polski czlowieka ,prawo i zasady moralne sa drogowskazem p.prezydenta a.dudy stad zajadla nienawisc tychco z nim przegrali . dosc dotychczasowej mglawicy bylego ciemnogrodu ---polacy stanmy murem przy naszym obecznym p.prezydencie ---oni chca znow zawlaszcyc polske

 • Gość: PO won

  0

  PO przeczytaniu większości wpisów zauważyłem, że tu są wpisy rogacizny. Przepraszam rogaciznę i niektórych, którzy piszą tu kulturalnie.

 • komorka

  0

  GDZIE JEST MODERACJA?!
  CZY KTOŚ MOŻE ZABLOKOWAĆ ORDYNARNE WPISY Adalbertusa Janusza Thomasa?

 • Gość: maxx

  0

  Ta Pani to Gosia Anndrzejewicz ?

 • Gość: ewa

  Oceniono 30 razy 0

  jak by sie nie przebraly to tez by bylo zle, pisaliby ze wiocha itp

 • loginx

  Oceniono 58 razy 0

  A ja juz ziewam ta coreczka.. Buaaahhh... Zmiencie plyte! Skoncetrujcie sie lepiej na nowym prezydencie, ktory powoli zaczyna w tych swoich wypowiedziach belkotac.. Jeszcze tydzien i wszyscy zaczna sie smiac.. No ale postkomunistyczny plebs z Polski-B jest przyzwyczajony do przemow komunistycznych wladcow, wiec moze mu ujdzie na sucho..?

 • gacek1947

  Oceniono 1 raz -1

  Cóż - celebryci...

 • Gość: noo

  Oceniono 9 razy -1

  jest bardzo nijaka, baz makijażu zupełnie przeciętne dziewczątko i nie dziwne bo do ojca podobna, wiele razy widzłam ją w szkole, szału nie ma ale wizażystka dobra

 • Gość: Józef

  Oceniono 7 razy -1

  ci-wszyscy kąsający powinni naprawdę zastanawiać się nad sobą i często patrzeć w lustro .

 • Gość: baab

  Oceniono 7 razy -1

  Króla sobie wybrali a teraz się nim bawią. Dla mnie byłoby dobrze, gdyby dudami zajmował się TYLKO plotek.

 • cichwoda

  Oceniono 11 razy -3

  piszcie co chcecie ale zamieszczajcie zdjecia tych pan bo juz mialem niestrawnosci patrzac na Srode, Paradowska czy Anie Komorowska...

 • Gość: neo

  Oceniono 6 razy -4

  Piękne kobiety Prezydenta Dudy, nie to co kaszoloty KOmorowskiego.... Nareszcie Pierwsza Dama będzie nas dobrze reprezentować.

 • Gość: maćko

  Oceniono 26 razy -4

  To szczupłe i piękne kobiety, wyglądały doskonale, w przeciwieństwie do poprzedniczek. Nie piszcie głupstw, żeby oszczędzić właśnie te poprzedniczki.

 • Gość: gosciu

  Oceniono 53 razy -11

  piękna rodzinna, dobrze bedą reprezentować nasz kraj, bo to jest jedne z zadań prezydenta

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX