Kinga Duda w czeskim tabloidzie. Porównują ją do... Oby na podobieństwach wizualnych się zakończyło

Nie tylko polskie media z ciekawością przyglądają się rodzinie naszego nowego prezydenta. Czeski tabloid "Blesk" przedstawił właśnie swoim czytelnikom Kingę Dudę. Uwaga, jako konkurencję dla czeskiej prezydentówny-celebrytki Kateriny Zemanovej.

"Kate Zemanova ma konkurencję. To 20-letnia piękność, nowa polska pierwsza córka" głosi tytuł czeskiego tabloidu "Blesk", który poświęcił Kindze Dudzie osobny i bardzo pozytywny artykuł, naszpikowany takimi określeniami jak "piękna", "dobrze wychowana", "z rodziny z tradycjami".

Kinga Duda w czeskim tabloidzieScreen z Blesk.cz

Czesi porównują Kingę Dudę do swojej pierwszej córki - Kateriny Zemanovej, która u naszych południowych sąsiadów jest bardzo popularna i często pojawia się w mediach. Najwyraźniej dziennikarze wróżą podobną przyszłość polskiej prezydentównie, bo doceniają jej urodę, zaangażowanie w kampanię ojca oraz zwracają uwagę na jej rosnącą liczbę fanów na Facebooku. To nie jest do końca prawdą, bo Duda swojego publicznego profilu nie prowadzi, pojawiają się za to jej liczne fanpage, wszystkie jednak najprawdopodobniej zostały założone przez osoby prywatne, które z nią sympatyzują, a nie ją samą.

Co ciekawe, do Czechów dotarło nawet echo wpadki Tomasza Karolaka, który w programie "Tomasz Lis na żywo" cytował tweet Kingi Dudy, nie wiedząc, że pochodzi on z fałszywego konta. "Blesk" całą sytuację określił mianem "wyborczego skandalu".

Czesi porównują Dudę do Zemanovej, choć po prawdzie lepiej, aby zatrzymać się na podobieństwach wizualnych. Czeska prezydentówna bowiem ma na swoim koncie kilka skandali, w tym domniemany romans z szefem kampanii ojca, czy rzekomy udział w imprezie z orgią...

 

Katerina Zemanova, Kinga DudaScreen z Facebook.com/KaterinaZemanovaOficialniStranka/AG

karo


Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (109)
Kinga Duda w czeskim tabloidzie. Porównują ją do... Oby na podobieństwach wizualnych się zakończyło
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 361 razy 189

  Kinga jest bardzo ładna, ogólnie ich rodzina się ładnie prezentuje, a jak wiadomo, prezydent ma pełnić funkcję reprezentacyjną

 • Gość: rezun-one

  Oceniono 170 razy 100

  Serdecznie jej współczuję, dziewczyna staraciła prawo do prywatnego życia choć wcale o to nie zabiegała. Teraz będzie musiała czytać jak to źle się ubiera, jak jest głupiutka, jak nie umie się zachować i z kim sypia. Wszystko to w imię bycia córką Prezydenta.

 • do_podziwu

  Oceniono 113 razy 43

  "... który poświęcił Kindze Dudzie osobny i bardzo pozytywny artykuł, naszpikowany takimi określeniami jak "piękna", "dobrze wychowana", "z rodziny z tradycjami"." - a to pech "pozytywny art." takie nie Polskie - nasi nadrobia -:))).

 • elasp

  Oceniono 49 razy 35

  Bardzo sympatyczna dziewczyna. Mam nadzieję, że woda sodowa nie uderzy jej do głowy.

 • Gość: pan.na.episkopacie

  Oceniono 65 razy 23

  Kinga, rób orgie i skandale, cała Polska katolicka z Tobą!

  :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX