Jennifer Aniston i Justin Theroux wylecieli w podróż poślubną. "Świętowali tam rocznicę zaręczyn". To ich PIERWSZE zdjęcia po ceremonii

Jennifer Aniston i Justin Theroux pobrali się po 3 latach narzeczeństwa. Sekretna ceremonia odbyła się w ich posiadłości w Kalifornii. Para młoda udała się teraz na romantyczne wakacje.

Dzień po ślubie państwo młodzi wylecieli prywatnym samolotem na wyspy Bora Bora. Na Południowym Pacyfiku nie brakuje luksusowych resortów, które są wprost wymarzone na podróż poślubną. Jeden z nich upatrzyli sobie Aniston i Theroux.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>
Nowożeńcy zostali sfotografowani na lotnisku Van Nuys w Los Angeles - donosi "Daily Mail". - Wiadomo, że udali się na Bora Bora, gdzie rok temu świętowali drugą rocznicę zaręczyn.

Jak podaje "US Weekly" do pary mają dołączyć ich przyjaciele, m.in. Chelsea Handler (znana z serialu "Jesteś tam, Chelsea?". Jennifer i Justin w podróż wybrali się w swobodnych, wakacyjnych ubraniach. Aktorka skrywałą twarz pod dużym kapeluszem. Ale kto nie chciałby schować się przed paparazzi dzień po hucznej imprezie? :)

Jeszcze raz gratulujemy!

Tak prezentowała się para na imprezie o zakończeniu gali Oscarów:

 

 

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: