Kim Kardashian na spotkaniu z Hilary Clinton. "Może zrobi ze mną selfie". Zrobiła! Ale wszystko "zepsuł" Kanye West

Kim Kardashian to niekwestionowana królowa selfie. Zdjęcie z Hilary Clinton było jej marzeniem. Niestety, chyba nie wszystko poszło po jej myśli.
Kim Kardashian na spotkaniu z Hilary Clinton "Może zrobi ze mną selfie". Zrobiła! Ale wszystko "zepsuł" Kanye West Kim Kardashian to niekwestionowana królowa selfie. Celebrytce udało się już zrobić zdjęcie z prezydentem Barackiem Obamą. Fani wytykali jej wtedy niestosowny ubiór i chyba wzięła te uwagi do serca, bo na spotkanie z Hilary Clinton ubrała się odpowiednio. Cieszę się, że spotkam dziś przyszłą panią prezydent! Może zrobi ze mną selfie... - napisała Kim kilka godzin przed spotkaniem. Kardashian dopięła swego i udowodniła, że w dziedzinie selfie nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Na fotografii widzimy ją, (a raczej pół jej twarzy) widzimy też byłą sekretarz stanu Stanów Zjednoczonych. Co ciekawe, jest też Kanye West. Chociaz mamy wątpliwości, czy aby na pewno partner Kim miał znaleźć się na tym zdjęciu. Co na to fani? Część wyrażała swoje poglądy polityczne, inni chwalili talent Kim, a jeszcze inni skupili się na Kanye. Kanye zrobił "photobombę" - komentowali. Nawet jeśli West "podpiął" się pod selfie, przyznajemy, że zdjęcie się udało. Na dodatek raper chyba się uśmiecha. A takie fotografie Kanye to już prawdziwe białe kruki.

Celebrytce udało się już zrobić zdjęcie z prezydentem Obamą. Fani wytykali jej wtedy niestosowny ubiór i chyba wzięła te uwagi do siebie, bo na spotkanie z Hilary Clinton ubrała się jak trzeba.

Cieszę się, że spotkam dziś przyszłą panią prezydent! - napisała kilka godzin przed spotkaniem na Instagramie. - Może zrobi ze mną selfie...

Dla Kim w dziedzinie selfie nie ma rzeczy niemożliwych. Na fotografii widzimy ją, (a raczej pół jej twarzy) widzimy też byłą sekretarz stanu Stanów Zjednoczonych. Ale jest też Kanye. Który... Zaraz, zaraz czy on na pewno miał się tam znaleźć?

Kim Kardashian, Hilary Clinton, Kanye West Instagram.com/kimkardashian

Co na to fani? Część wyrażała swoje poglądy polityczne, inni chwalili talent Kim, a jeszcze inni skupili się na Kanye.

Kim Kardashian Instagram.com/kimkardashian

Nie będę na nią głosować.
Świetne zdjęcie Kim.
Kanye zrobił "photobombę" - komentowali.

Nawet jeśli West "podpiął" się pod selfie, przyznajemy, że zdjęcie się udało. Na dodatek raper JAKBY się uśmiecha. A takie fotografie Kanye to już prawdziwe białe kruki.

Tak prezentuje się Kim w drugiej ciąży:

 

 

jus
Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (2)
Kim Kardashian na spotkaniu z Hilary Clinton. "Może zrobi ze mną selfie". Zrobiła! Ale wszystko "zepsuł" Kanye West
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • marcelito

    Oceniono 10 razy 6

    Ja rozumiem gó.wno-media, że się zajmują tym ku...szczem, bo taka ich rola. Ale na rany Chrystusa, dlaczego politycy ją promują!?!

  • braddock

    Oceniono 4 razy 0

    Billowi stażystki druta ciągały, więc bratanie się z ku...szonami to rodzinna tradycja clintonów. Oby idiotka hilary (bo widać po gębie, że idiotka), przerżnęła wybory z kretesem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX