Cezary Pazura o leczniczej marihuanie: Sztandar walki z tym gów*** będę niósł wysoko. Internauci: Jesteś kretyn, Panie Cezary

Cezary Pazura zabrał głos w dyskusji na temat legalizacji leczniczej marihuany i dopalaczy, które stawia na "jednej półce". W ostrych słowach wyraził swoją opinię. Jednak fani nie zostawili na nim suchej nitki.

Cezary Pazura opublikował na Facebooku wpis, w którym w emocjonalnych słowach sprzeciwia się wprowadzeniu do aptek leczniczych narkotyków. Aktor wychodzi od tego, że Polską wstrząsnął ostatnio szereg historii śmiertelnych przedawkowań dopalaczy, a jednocześnie coraz głośniej mówi się o legalizacji leczniczej marihuany. Dla niego jest to dokładnie to samo.

Wyobraźmy więc sobie, że jest jak Pan Legierski sobie wymarzył. I co się dzieje? Narkotyki są na wyciągnięcie ręki. Może kupić każdy. Ale za co? Czy uzależniony od narkotyków, (bo uzależniają i to na ŚMIERĆ), wypracuje sobie na nie kasę, czy będzie kombinował, żeby szybko i za wszelką cenę zdobyć kolejną działkę? A jeśli nawet pójdzie do roboty, czy będzie wydajny, zainteresowany swoją pracą, czy będzie ona tylko sposobem na dobrnięcie do następnego haju? - pyta Pazura.

To tylko mała część jego wywodu. Aktor roztacza też potworną wizję tego, jak będzie wyglądał nasz kraj, jeżeli faktycznie dojdzie do legalizacji:

Wyobraźcie sobie tabuny naćpanych zombi, którzy zamiast roweru czy fitnessu relaksować się będą w narkotycznym letargu z głupkowatym grymasem na pozbawionym wyrazu bladym obliczu - pisze.

Swój długi wpis kończy deklaracją:

Nie chcę być ofiarą rewolucji narkotycznej. Chcę mieć spokojną i godną emeryturę , a nie harować dodatkowo na nowe miejsca w szpitalach dla ofiar źle pojętej wolności wyboru - zapewnia. - I daję Wam słowo honoru, że sztandar walki z tym gównem będę niósł wysoko, póki zdrowie pozwoli.

Na odpowiedź fanów nie trzeba było długo czekać. Ci niemal jednogłośnie skrytykowali wpis aktora i wytykali mu brak wiedzy:

Cezary PazuraFacebook.com/CezaryPazura

Pojawiły się też głosy osób mieszkających w Holandii. Zapewniali, że na ulicach Amsterdamu nie spotyka się "tłumów naćpanych zombi":

Cezary PazuraFacebook.com/CezaryPazura

Oto cały wpis Cezarego Pazury.

Cezary PazuraFacebook.com/CezaryPazura

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (393)
Cezary Pazura o leczniczej marihuanie: Sztandar walki z tym gów*** będę niósł wysoko. Internauci: Jesteś kretyn, Panie Cezary
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • noltee

  Oceniono 1895 razy 1561

  Kolejny kretyn, który nie skorzystał z prawa do milczenia.
  W myśl zasady - nie znam się, więc się wypowiem.

 • braddock

  Oceniono 1478 razy 1306

  Czego się spodziewali? To jest kretyn i zakłamaniec. Ma się za wielkiego katolika, a babę trzecią chędoży. Gó...any sztandar czaruś nosi wysoko.

 • bling.bling

  Oceniono 827 razy 707

  Jak widać bycie popularnym błazen daje w tym kraju autorytet do publikowania błazenady. A może to przygotowania do nowej roli?

 • Gość: Crxiak

  Oceniono 715 razy 609

  Kuźwa od 10 lat nie palę fajek (paliłem 2 dni w życiu ten syf), piję piwo okazjonalnie, 2 -3 razy w tygodniu wypalam 1/2 fifki zioła. Nie palę jointów bo nie palę tytoniu. Zombie nie jestem, pracuję umysłowo (matematyka/informatyka) a poza tym nie biję żony, nie zdradzam jej, nie rzygam pod klatką, nie drę mordy na cały głoś i nie smrodzę na przystankach papierosem. Pazura chyba wpis popełnił po przedawkowaniu tak ukochanego przez siebie i posłów alkoholu. Teraz zostaje tylko wstyd.

 • Gość: gość

  Oceniono 679 razy 601

  Nic temu człowiekowi nie wychodzi w życiu. W dodatku strasznie zdziadział.

 • Gość: ozz

  Oceniono 459 razy 405

  Panie Cezary...bandy naje...ny..h wódą panu nie przeszkadzają? A wie pan ilu z nich umiera co roku? Tysiące. A ile osób umiera po Maryśce? Zero. Poczytaj, dowiedz się i dopiero zabieraj głos w dyskusji niedouczony matołku-celebryto.

 • dziwne

  Oceniono 405 razy 351

  Dziwne. Młoda żona powinna mądrzeć przy dojrzałym mężu a jest zupełnie odwrotnie. Pan Pazura wymłodniał nie tylko wizualnie jak mu się może wydaje, ale nabrał jakiegoś buntu, który nakazuje bleblać bez zastanowienia i tkwić w przekonaniu, że się ma rację.

 • Gość: Eryk

  Oceniono 373 razy 327

  Ale żenada

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX