Scarlett Johansson jest seksowna? Nie widzieliście jej dublerki. "Świetny wygląd aktorki na ekranie to jej duża zasługa"

Heidi Moneymaker od lat pracuje jako dublerka. Aktualnie pomaga w trudnych scenach Scarlett Johansson na planie "Avengersów" . W wolnych chwilach wrzuca na Instagram swoje zachwycające zdjęcia w bikini.

Dublerki wielkich gwiazd filmowych z reguły pozostają w ich cieniu, ale Heidi Moneymaker wiedziała jak zadbać o swoje pięć minut sławy. Aktorka "udawała" Scarlett Johansson we wszystkich filmach, w których wciela się ona w postać Czarnej Wdowy. Trudne sceny wymagają odpowiedniego przygotowania fizycznego, a gdy patrzymy na ciało Heidi, nie mamy żadnych wątpliwości, że poradzi sobie z każdym zadaniem.

Dublerka pokazała na Instagrmie nie tylko swoje imponujące mięśnie brzucha, ale też zdjęcie, na którym widzimy obydwie "czarne wdowy" przygotowujące się do ujęcia.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Scarlett Johansson robi niesamowitą robotę na planie "Avengersów". Ale to, że świetnie wygląda na ekranie, to w dużej mierze zasługa jej dublerki - komplementuje "Daily Mail".

A jak Wam podoba się Heidi? Lepsza od "oryginału"? ;)

 

em

POLUB NAS

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

 

 


Więcej o:
Komentarze (2)
Scarlett Johansson jest seksowna? Nie widzieliście jej dublerki. "Świetny wygląd aktorki na ekranie to jej duża zasługa"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • harrysilver

    Oceniono 9 razy 9

    Scarlett Johansson robi niesamowitą robotę na planie "Avengersów"? Drugą część "Avengers" kręcono z 1,5 roku temu, następną będą kręcic dopiero w przyszłym. Albo ta wiadomość jest więc stara, albo coś pokręciliście. Mała podpowiedź: obecnie kręcone są sceny do najnowszego "Kapitana Ameryki", może o ten film chodzi?

  • Gość: klaus_biberficker1

    Oceniono 7 razy 5

    kapitan hameryka - powinien byc 150 kilowy grubas z godłem hamburgera i i jego tajna bron heidi moneymaker - w stroju SS ale zamiast swastyki znak $

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX