Konflikt Korwin Piotrowska vs Janiak. Włącza się Zelt, a dziennikarka? Bezlitosna riposta. 3 grosze dorzuca też Chodakowska

Piotr Zelt opowiedział się na Facebooku po stronie Oliviera Janiaka, który jest skonflikotwany z Karoliną Korwin Piotrowską. Gwiazdę "13 posterunku" spotkała za to bardzo zjadliwa riposta. "Może w takim razie agentka tego aktora przestanie wreszcie do mnie dzwonić i próbować wpychać owego aktora do Magla", pisze KKP.

Najpierw był felieton Karoliny Korwin Piotrowskiej "Moje życie moja twierdza? Z wyjątkiem konta na Insta :-)" na Onet.pl, a potem niemała wojenka na Facebooku. Dziennikarka bowiem wśród przykładów gwiazd, które walczą o prywatność swoją i swoich dzieci w mediach, a na Instagramie bez skrępowania publikują ich twarze, wymienia Oliviera Janiaka i jego żonę Karolinę Malinowską. Dziennikarz błyskawicznie i bardzo stanowczo odpowiedział gospodyni "Magla towarzyskiego", nazywając ją "Królową i prekursorką hejtu w Polsce" i wytykając brak zrozumienia cytowanego przez nią postu, w którym to "dosłownie wyraził swoją miłość do Faktu". Tabloid wykorzystał bowiem zdjęcia dzieci Janiaka z otwartego konta na Instagramie pary.

Olivier Janiak odpowiada Karolinie Korwin PiotrowskiejScreen z Facebook.com/olivier.janiak

Na zarzuty Janiaka Korwin Piotrowska odpowiedziała jedynie zdjęciem z dość ironicznym przesłaniem, ale jego post spotkał się także z aprobatą. Chwaliło go wiele prywatnych osób, lecz także te bardziej znane np. Marcin Łopucki, czy Piotr Zelt.

Wielokrotnie uspokajałeś mnie, powtarzałeś "odpuść, olej to", ale są granice, tym razem Tobie się przelało. Mam nadzieje, że wreszcie kończy się koniunktura dla tej pani, która z opluwania i obrzucania błotem uczyniła źródło dochodu i jeszcze bezczelnie dorabia do tego ideologię. Pozdrawiam, popieram Cię Oli, dobrze napisane.

Karolina Korwin Piotrowska odpowiada Piotrowi ZeltowiScreen z Facebook.com/Karolina-Korwin-Piotrowska

Komentarz Zelta przeczytała także Karolina Korwin Piotrowska. Jak na niego zareagowała? Wkleiła jego screen na FB i opatrzyła go komentarzem:

Zaiste cudowne, tylko może w takim razie agentka tego aktora przestanie wreszcie do mnie dzwonić i próbować wpychać owego aktora do Magla, bo ma zagrać w jakimś "Koperniku" czy coś, OK?

Zelt musiał zmierzyć się nie tylko z uszczypliwościami Korwin Piotrowskiej, lecz także jednej z internautek, która zarzuciła mu, że zabiera głos jedynie dla poklasku.

A ja nie popieram, jestem z panią Karoliną, a pan jest chyba kelnerem, bo nie znam pana, panie Zelt? Wiem, że pan się pcha na afisz.
Nie pcham się proszę pani, wykonuję swój zawód, nic więcej. Kelner to ciężka praca, zasługuje na szacunek, jak każda inna. Każdy człowiek również zasługuje na szacunek chyba, że jest złoczyńcą.

Piotr Zelt odpowiada internautceScreen z Facebook.com/olivier.janiak

Marcin Łopucki, mąż Katarzyny Skrzyneckiej, której medialne aktywności często komentowane były w "Maglu towarzyskim", napisał natomiast:

Chyba to specyficzne opiniotwórcze zainteresowanie nas wszystkich dotknęło! O Każdym z nas przecież już się dowiedzieliśmy wszystko. Co dalej? Przecież trzeba jakoś zarabiać pieniądze. Bóg, Honor, Ojczyzna a co to?????? E głupoty jakieś! Teraz mamy telewizyjnego omnibusa:)

Marcin Łopucki o konflikcie Janiaka i Korwin PiotrowskiejScreen z Facebook.com/olivier.janiak

Za głos w sprawie można uznać także wpis Ewy Chodakowskiej, która choć swój światopoglądowy post rozpoczyna od zaznaczenia, że nie odnosi się on do konkretnych osób, to sformułowania typu: "Znam taka jedną Panią, która jest prekursorką hejtu w Polsce" błyskawicznie odczytali jako wypowiedź w sprawie konfliktu Janiak-KKP. Trenerka podkreśla jednak, że cała jej wypowiedź ma za zadanie przekonać ludzi do tego, by powiedzieli "stop hejtowi" (przeczytacie ją tutaj).

Precz z hejtem!!! Znam taka jedną Panią, która jest prekursorką hejtu w Polsce, sama powoli jest okładana narzędziem, którym wojuje, chowając się za zasłoną dymną mocno nadinterpretowanej profesji... Czy słusznie? Nie mnie oceniać, ważne, żeby mieć odwagę nazywać rzeczy po imieniu - rzetelne dziennikarstwo nie ma nic wspólnego z nieuzasadnioną nienawiścią! Zabawne jest to, że nawet nie muszę podawać imienia i nazwiska.

Ewa Chodakowska o hejcieScreen z Facebook.com/chodakowskaewa

A Wy, po której stronie jesteście?

Karolina Korwin Piotrowska, Olivier Janiak Plotek.pl

karo

Ewa Chodakowska Aplikacja Plotek


Więcej o:
Komentarze (6)
Konflikt Korwin Piotrowska vs Janiak. Włącza się Zelt, a dziennikarka? Bezlitosna riposta. 3 grosze dorzuca też Chodakowska
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • fanizymiko

  Oceniono 50 razy 26

  KPP dajesz Mała, dajesz:)))

 • fanizymiko

  Oceniono 49 razy 21

  W Polsce jak ktoś powie: " a czytałeś to co napisała ta celebrytka podobna do konia" to też nie trzeba podawać imienia i nazwiska.

  Zabawne, prawda?

 • Gość: Elizabeth

  Oceniono 22 razy 14

  Oczywiscie po stronie KKP - czy ktos sie pytal dzieci czy chca byc publikowane na FC ,Instagram etc ? ,brak szacunku dla wlasnych dzieci ,

 • Oceniono 19 razy 13

  KKP dobrze gada. Sami sobie są winni. Ustawki, zdjęcia na portalach jakich się tylko da, wywiady w gazetkach po 99 gr.
  A potem złość, płacz i zgrzytanie zębów.

 • Gość: Ella

  Oceniono 12 razy 8

  Nie rozumiem: z jednej strony wpuszczają media i fanów oraz antyfanów do sypialni, łazienki, w prywatne życie a potem są zdziwieni, że to życie jest publicznie komentowane. Czy naprawdę celebryci są tak naiwni czy tak zakłamani?

 • Gość: a

  Oceniono 6 razy 4

  Jedna P. Karolina robi to dla zarobku a druga Pani Karolina dla ......?
  "Anna Wendzikowska pokazała twarz córki na okładce "Gali". Mocny komentarz Karoliny Malinowskiej: To nie sesja jest problemem".
  Hipokryzja do potęgi!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX