Kuba Wojewódzki "składa hołd" Agnieszce Kaczorowskiej. Dość nietypowy. Jej odpowiedź jeszcze lepsza

Stopy Agnieszki Kaczorowskiej, które pokazała na Instagramie, zrobiły prawdziwą furorę w sieci. Tancerce dostało się za ich stan. Nieoczekiwane słowa (i zdjęcie) wsparcia otrzymała od Kuby Wojewódzkiego.

Z pozoru niewinne wakacyjne zdjęcie Agnieszki Kaczorowskiej pokazującej fanom pedicure i sandałki spowodowało lawinę złośliwych komentarzy wytykających tancerce bąble i odciski na stopach. Przywołana do tablicy gwiazda odpowiedziała na krytykę stwierdzając, że jest dumna z "narzędzia" swojej pracy. W geście solidarności swoje stopy na Instagramie pokazał Kuba Wojewódzki.

Tribute to Agnieszka Kaczorowska - ogłosił showman w hashtagach.

Kuba WojewódzkiInstagram.com/kuba_wojewodzki_official

Na tym się nie skończyło. Dodatkowe słowa wsparcia Kaczorowska dostała w komentarzu.

Nie daj się! - napisał Wojewódzki.

Kaczorowska w odpowiedzi zapewniła, że nie przejmuje się zbytnio kąśliwymi uwagami internautów.

Oj nie ma mocnych - skomentowała.
Bywają umysły nietknięte ludzką stopą - odniósł się do komentarzy "fanów" Wojewódzki.

Komentarza na Instagramie Kubu WojewódzkiegoInstagram.com/kuba_wojewodzki_official

Szpile wbijane w internecie nie są obce dziennikarzowi. Ostatnio sam pokusił się o drobne złośliwości pod adresem Mai Sablewsiej. Wygląda na to, że Kaczorowska cieszy się jego większą sympatią.

em

Kuba Wojewódzki


Więcej o:
Komentarze (13)
Kuba Wojewódzki "składa hołd" Agnieszce Kaczorowskiej. Dość nietypowy. Jej odpowiedź jeszcze lepsza
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • braddock

  Oceniono 11 razy 7

  Rozstaw on ma większy, niż margareta!

 • Gość: m

  Oceniono 12 razy 2

  co to za brednie? wszyscy na wakacje wyjechali i personel sprzątający sobie jaja robi?

 • Gość: gość

  Oceniono 12 razy 2

  *nietknięte ..... tribute to dziennikarze [*]

 • Marta Bukartyk

  Oceniono 13 razy 1

  To zdjęcie w sukience - czy ona ma takie buty eobuwie.com .pl/szpilki-baldowski-d00580-3504-zloty-gliter.html ?

 • Gość: Kamil

  0

  Kaczorowska zachowuje się bardzo frywolnie, niemalże jak ladacznicza. Wydaje mi się, że to jej gra. Daje się to zauważyć, że nie jest prawdziwa, nie do końca jest sobą. Za wszelka cenę stara się zaimponować starszym mężczyznom. ale to jej sprawa. Miała juz doczynienie ze starszym i wie jak to smakuje. Być może zrobił dziewczynie dobrze tak jak nigdy jeszcze nie miała i aż jej "umysł odebrało". Jest to jak najbardziej naturalne. Natomiast staranie się za wszelką cenę o względy starszych mężczyzn i zgrywanie dojrzałej kobiety, gdy jest właściwie młodą dziewczyną nie robi wrażenia. Wręcz przeciwnie.Obserwując jej rozmowy wychodzi jeszcze w dalszym ciagu to, że umysł ma młodzieńczy( choć stara się intelektualnie dobić conajmniej trzydziestki). Doszło nawet do tego, ze facet zaproponował jej seks na ulicy. Tragedia. To mija się z obrazem kobiecości. A zawsze znajdą się starsi mężczyźni, którzy pójdą z małolata do łóżka, bo jest po prostu młoda i atrakcyjna. Powtórzę: ta jej gra tak naprawdę nie robi dobrego wrażenia. Można przecież inaczej sprawić by zostało się zauważonym. Sądzę, że wojewódzki myslał, że ta kawa na którą zgodziła się z nim umówić skończy się w łóźku. a ona tylko udała, że nie chodziło o nic więcej. Zapewne w końcu z nim pójdzie :-)

 • siwistak

  0

  z takimi girami daleko nie zajdą

 • Gość: zyga

  Oceniono 19 razy -1

  ten to ma wypas! leży do gory kołami i ma daleko w tyle problemy finansowe

 • kon.ruchalski

  Oceniono 11 razy -3

  Niesssssamowite ...
  A kto oni w ogóle są? Ten stary i ta blonda? Tatuś z córką czy jak?
  Sie nie znam to pytam.

 • Gość: Cerrie

  Oceniono 16 razy -8

  Za to niektórzy ludzie mają umysły niedotknięte zdaje się nawet ręką boską, co w przypadku Wojewódzkiego by się nawet zgadzało, bo przecież on jest ateistą. Ciekawe w obronie czego tak naprawdę stanął, bo chyba nie w obronie talentu Kaczorowskiej. Wojewódzki nie jest inteligentny. Jest sprytny, ale nie inteligentny. Wspiera urodę Kaczorowskiej, bo wie że dzisiaj niewielu patrzy na talent a jedynie na urodę, więc jak ten węgorz prześlizguje się w celebryckim światku dopasowując się do aktualnie panujących trendów i zawsze spada na cztery łapy, bo ma gadanę i nie boi się mówić to co myśli, a tacy zawsze wyjdą obronną ręką, bo każdy się boi tych co dużo gadają, bo ich się nie przegada. Szkoda mi tylko Kaczorowskiej. Bo jeśli ktoś już musi stawać w jej obronie, to znaczy iż naprawdę sama w świecie celebryctwa by sobie nie poradziła. Wojewódzki chce się starać o posadę ochroniarza celebrytek? To by do niego pasowało. W końcu nie od dziś wiadomo, że od zawsze chciałby uchodzić za supermena.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX