Kuba Wojewódzki wbił jej szpilę. Co Maja Sablewska na to? Odpowiedziała wymownym wpisem. "Szacun"

Słownych utarczek ciąg dalszy. W niedzielę Kuba Wojewódzki opublikował na swoim fanpage'u zdjęcie starego plakatu "X Factor", który nigdy nie ujrzał światła dziennego. Przy okazji wbił szpilę Mai Sablewskiej i nazwał ją "jakąś panią". Stylistka wywołana do tablicy, odpowiedziała bardzo wymownie.

Po tym jak showman, chyba w ramach porządków na komputerze, pokazał zdjęcie z "X Factor" i wbił jej szpilę, Sablewska nie kazała długo czekać na swoją odpowiedź.  Udostępniła wpis Wojewódzkiego i opatrzyła go wymownym podpisem:

Johnny Cash opłakuje najlepszy skład programu "X Factor" i 5,514,516 mln oglądalności... "Prawy do lewego (lewy do prawego), wypij kolego, przecież wiemy nigdy nie ma tego złego". Love. M - podpisała zdjęcie, cytując znaną piosenkę Kayah i Gorana Bregovica.

Screen z Facebook.comFacebook.com/majasablewskaofficial

Tak zdystansowane podejście Mai Sablewskiej do sytuacji, spotkało się z dużym entuzjazmem fanów. Chwalili ją za pokazanie klasy, czego, według internautów, Kubie Wojewódzkiemu zdecydowanie zabrakło, gdy nazwał ją "jakąś panią":

Maja, klasa sama w sobie.
Szacun Maju, za klasę i dystans.
Brak sza-cun-ku Two-jego byłego par-tne-ra w pracy nad wspólnym projektem, w tym przypadku programem, do Ciebie Maju świad-czy je-dynie o je-go bra-ku kla-sy i sza-cun-ku do sa-mego siebie... Kuba! Wstyd! Pamiętaj chłopie, że "naród, który nie sza-nuje swej przeszłości nie zasługu-je na sza-cunek te-raźniej-szości "... Obyś zasłużył na szacunek w przyszłości... - zaapelowała jedna z internautek.
True! - odpowiedziała na komentarz Sablewska.

Screen z Facebook.comFacebook.com/majasablewskaofficial

To nie pierwszy raz, kiedy Kuba Wojewódzki jawnie kpi z Mai Sablewskiej. Kilka lat temu w swoich felietonach, które ukazywały się na łamach "Polityki" wyśmiewał jej osiągnięcia. Obiektami jego drwin były m.in. własny program stylistki w TVN Style i napisanie przez nią książki o tematyce modowej.

Stylistka musi się zmagać, nie tylko z krytyką ze strony Kuby Wojewódzkiego, ale i koleżanek z branży. Zobacz, jak sobie radzi z negatywnymi komentarzami na temat swojej pracy:

amelka

 

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (9)
Kuba Wojewódzki wbił jej szpilę. Co Maja Sablewska na to? Odpowiedziała wymownym wpisem. "Szacun"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • sensacja

  Oceniono 45 razy 33

  Widocznie brakuje mi klasy Mai Sablewskiej, bo kompletnie nie rozumiem jej odpowiedzi. Może ktoś umie to przetłumaczyć z mowy celebryckiej na polski?

 • Gość: koko

  Oceniono 5 razy 5

  strasznie wrażliwe na swój temat te celebryty... ;)

 • Gość: cece

  Oceniono 19 razy 5

  jej odpowiedź nie miała totalnie sensu w kontekście zdjęcia Kuby , a nawet zabrzmiała PRZEPRASZAJŻCO

 • Gość: kicek

  Oceniono 14 razy 4

  ma racje.plącze mu się pod nogami jakaś sprzątaczka i tylko przeszkadza.

 • pan.malowany

  Oceniono 3 razy 1

  Jak sie gowno o gowno ociera to jest smrod.

 • Gość: mu

  Oceniono 8 razy -4

  Chamcio Kuba

 • Gość: licko

  Oceniono 10 razy -6

  Pan redaktor pewnie opłakuje przegrane wybory Pana Prezydenta ....żal

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX