Kuba Wojewódzki wbija Mai Sablewskiej szpilę na FB. Internauci: Trochę klasy, bez przesady

Dziennikarz ostatnio ma sporo wolnego czasu. Przerwę w nagrywaniu programów z jego udziałem wykorzystuje nie tylko na podróże, ale i na porządki w swoim komputerze. A my możemy zobaczyć, jakie "perełki" sprzed lat skrywa jego twardy dysk.

Kuba Wojewódzki od jakiegoś czasu chętnie dzieli się z internautami starymi fotografiami ze swojego życia prywatnego i nie tylko. Widzieliśmy już jego wakacyjne zdjęcie sprzed 30 lat, a także plakat jego programu "Kuba Wojewódzki" z czasów, gdy prowadził show w Polsacie. Tym razem przyszła kolej na prezentację billboardu, który nigdy nie został oficjalnie pokazany. "Król TVN" wrócił do czasów, gdy był jurorem w "X Factorze". I przy okazji wbił szpilę Mai Sablewskiej, która również zasiadała w gronie jury muzycznego show.

Mały remanent w komputerze. Billboard XF, który nigdy nie ujrzał światła dziennego. Od lewej: jakaś pani, Czesław i ja. K. - głosi ironiczny podpis.

Screen z Facebook.com Facebook.com/kubawojewodzkikroltvn

Można było się spodziewać, że ten wpis wywoła burzę. Pod zdjęciem pojawiła się lawina krytycznych komentarzy. Internauci zarzucali showmanowi brak klasy i prowokowanie hejtu:

"Jakaś pani", hmmmm trochę klasy. Bez przesady Kuba
Kuba jeśli już tak bardzo chcesz zwrócić na siebie uwagę, bo rozumiem że masz taką potrzebę... To weź się chłopie za coś mądrego i pożytecznego. Ja bym powiedziała tak: od lewej Maja, Czesław i jakiś Pan - pisali oburzeni fani.

Kuba Wojewódzki Facebook.com/KubaWojewodzkiKrolTVN

To nie pierwszy raz, kiedy Wojewódzki jawnie kpi z Mai Sablewskiej. Wcześniej na łamach "Polityki" krytykował jej program w TVN Style i wyśmiewał napisanie przez nią książki.

 

Zobacz też, co jeszcze prócz porządków w komputerze, robi Kuba Wojewódzki na wakacjach:

Więcej o:
Komentarze (5)
Kuba Wojewódzki wbija Mai Sablewskiej szpilę na FB. Internauci: Trochę klasy, bez przesady
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • 1234qwerty

  Oceniono 20 razy 8

  Cham chamem na wieki wieków amen.

 • Gość: xxte

  Oceniono 3 razy 3

  Wojewodzki krytykuje wszystkich a sam nie widzi swojej glupoty

 • Gość: Korwinn

  0

  3 pseudo patafianów którzy dzieki tak posranej rzeczywistości moga brylowaci zarabiaćkasiorę

 • Gość: jajec

  Oceniono 12 razy 0

  Kuba ma rację.Jakas sprzataczka placze mu się pod nogami...

 • Marta ES-Igrek

  Oceniono 1 raz -1

  nosz kuzwa-po prostu widly jej wbil.Nigdy nie widzieliscie jak inteligentni ludzie sobie dogryzaja?To wcale nie znaczy ,ze Maja teraz ryczy w kiblu .A prawda jest taka ,ze teraz oboje pokladaja sie ze smiechu bo Kubie ogladalnosc spada..wiec trzeba bylo wziac sie za takie tricki...Nastepnym razem naprawde bardziej sie postaracjcie przy wyciaganiu supersensacyjek z fejsbukowego smietnika .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX