Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży wzięli ślub. Dziennikarka W KOŃCU potwierdziła, ale najbardziej rozbawił nas komentarz Malinowskiej

Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży powiedzieli sobie "tak". "Miło nam poinformować, że wstąpiliśmy w związek małżeński" - tak dziennikarka przekazała radosną nowinę fanom.
Popielewicz i Hyży wzięli ślub Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży powiedzieli sobie "tak" Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży powiedzieli sobie "tak". "Miło nam poinformować, że wstąpiliśmy w związek małżeński" - tak dziennikarka przekazała radosną nowinę fanom. No i stało się. Najpierw były żarty, potem unikanie tematu, ale w końcu krążącą od kilku dni plotkę o ślubie potwierdziła sama zainteresowana. Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży są już małżeństwem. Dziennikarka zamieściła krótkie oświadczenie na swoim profilu na Facebooku. - Miło nam poinformować, że wstąpiliśmy w związek małżeński. Uroczystość miała charakter bardzo osobisty i prywatny (w gronie najbliższej rodziny). Z tego powodu też nie przekazywaliśmy i nie zamierzamy przekazywać szeroko rozumianej prasie informacji oraz zdjęć z nią związanych. Dziękujemy Wam bardzo za okazane zrozumienie, wsparcie i gratulacje. Agnieszka i Grzesiek - napisała. Wśród gratulujących znalazło się wiele znanych osób. Zwłaszcza rozbawił nas wpis Karoliny Malinowskiej: "I najlepszego! Kłamać to Ty nie umiesz! Kocham!" Dla obojga jest to drugie małżeństwo: Agnieszka Popielewicz poślubiła Mikołaja Wita w 2011 roku, zaś rozwiodła się z nim w grudniu 2014 roku. Para ma 2-letnią córkę, Martę. Grzegorz Hyży był mężem Mai Hyżej. Przypomnijmy, że wcześniej pojawiły się informacje, że ślub pary miał się odbyć w tę sobotę w Sopocie, ale niedługo potem Grzegorz Hyży napisał na Facebooku, że nie było ich wtedy w kraju. W środę Agnieszka Popielewicz opublikowała zaś wspólne selfie, które zostało zrobione w San Vero Milis we Włoszech. Byłoby to kolejne romantyczne zdjęcie do kroniki rodzinnej, gdyby nie jeden z wpisów. Wygadała się Agnieszka Wesołowska, żona Kuby Wesołowskiego: "Gratulacje Robaczki! Czekamy na odmeldowanie się w Wawie". Najwyraźniej dalsze ukrywanie tej radosnej nowiny mijało się z celem. A zatem teraz już oficjalnie: gratulujemy!

No i stało się. Najpierw były żarty, potem unikanie tematu, ale w końcu krążącą od kilku dni plotkę o ślubie potwierdziła sama zainteresowana. Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży są już małżeństwem. Dziennikarka zamieściła krótkie oświadczenie na swoim profilu na Facebooku.

Miło nam poinformować, że wstąpiliśmy w związek małżeński. Uroczystość miała charakter bardzo osobisty i prywatny (w gronie najbliższej rodziny). Z tego powodu też nie przekazywaliśmy i nie zamierzamy przekazywać szeroko rozumianej prasie informacji oraz zdjęć z nią związanych. Dziękujemy Wam bardzo za okazane zrozumienie, wsparcie i gratulacje. Agnieszka i Grzesiek - napisała.

Wpis Agnieszki Popielewicz Facebook.com/Agnieszka Popielewicz

Wśród gratulujących znalazło się wiele znanych osób. Zwłaszcza rozbawił nas wpis Karoliny Malinowskiej.

I najlepszego! Kłamać to Ty nie umiesz! Kocham!

Komentarze na Facebook.com/Agnieszka Popielewicz Facebook.com/Agnieszka Popielewicz

Dla obojga jest to drugi małżeństwo: Agnieszka Popielewicz poślubiła Mikołaja Wita w 2011 roku, zaś rozwiodła się z nim w grudniu 2014 roku. Para ma 2-letnią córkę, Martę. Grzegorz Hyży był mężem Mai Hyżej.

Przypomnijmy, że wcześniej pojawiły się informacje, że ślub pary miał się odbyć w tę sobotę w Sopocie, ale niedługo potem Grzegorz Hyży napisał na Facebooku, że nie było ich wtedy w kraju. W środę Agnieszka Popielewicz opublikowała zaś wspólne selfie, które zostało zrobione w San Vero Milis we Włoszech. Byłoby to kolejne romantyczne zdjęcie do kroniki rodzinnej, gdyby nie jeden z wpisów. Wygadała się Agnieszka Wesołowska, żona Kuby Wesołowskiego.

Gratulacje Robaczki! Czekamy na odmeldowanie się w Wawie.

Najwyraźniej dalsze ukrywanie tej radosnej nowiny mijało się z celem. A zatem teraz już oficjalnie: gratulujemy!

Zobacz też, co Paulina Sykut powiedziała nam o związku wokalisty i prezenterki.

Vic

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (23)
Agnieszka Popielewicz i Grzegorz Hyży wzięli ślub. Dziennikarka W KOŃCU potwierdziła, ale najbardziej rozbawił nas komentarz Malinowskiej
Zaloguj się
 • Gość: krasnal

  Oceniono 44 razy 34

  Chyba w tę sobotę, a nie w tą. Co to za dziennikarze, którzy gramatyki nie znają. Do podstawówki marsz!

 • kontest_two

  Oceniono 32 razy 30

  A mnie najbardziej rozbawiło to, że o tym piszecie.

 • Gość: niewyspany

  Oceniono 23 razy 23

  wstyd przyznać ale musiałem sięgnąć do Wiki by sprawdzić kim są bohaterowie;
  teraz, bogatszy o tę wiedzę, sugeruję wrzucić informację na "główną"

 • Gość: ewa

  Oceniono 19 razy 17

  Ten Hyzy to jakies nieporozumienie.Wyskoczyl niewiadomo skad i juz jest gwiazda hahaha.

 • Gość: JohanVonKuppe

  Oceniono 28 razy 14

  Pragnę uprzejmie poinformować, że oddałem dziś stolec doskonale uformowany, o pięknym kasztanowym kolorze, o zapachu obornika z nutą orzechowo czekoladową na finiszu przechodzącą w whiskey. Mam nadzieję, że wywołam tym radość i satysfakcję licznych fanów.

 • Gość: gosc

  Oceniono 20 razy 14

  zenada

 • Gość: Gość

  Oceniono 14 razy 10

  w Grudniu 2014 roku rozstała się z mężem , a w lipcu 2015 bierze kolejny ślub. Szybka jest

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX