Kobieta w "Rolnik szuka żony"! "Otrzymała wiele listów od zainteresowanych mężczyzn". Nie dziwimy się

To już pewne. W programie "Rolnik szuka żony" wystąpi kobieta. Tego nie było w poprzedniej edycji.

Na imię ma Ania, ma 36lat i samotnie wychowuje dziecko. Jest piękną i zaradną kobietą, która w programie "Rolnik szuka żony" zamierza znaleźć męża. W zerowym odcinku programu wystąpiła wraz z innymi kandydatami do show. W regularnych odcinkach natomiast wystąpią już tylko ci, którzy dostali najwięcej listów. "Wirtualne media" dowiedziały się, że będzie wśród nich Ania.

W gronie uczestników drugiej edycji programu znalazła się 36-letnia Ania. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że rolniczka otrzymała wiele listów od zainteresowanych nią mężczyzn - czytamy.

Ania wygląda na silną i twardą kobietę, lecz ona sama uważa, że to pozory. Silny powinien być mężczyzna, który zajmie miejsce u jej boku.

Powinien być wsparciem w każdej sytuacji, przytulić, pocałować, być po prostu taki mój. Boję się, że wszyscy podchodzą do tego tak, że skoro jest taka silna i niezależna, to po co jest facet? W środku jestem jednak wrażliwa i krucha - mówiła w zerowym odcinku programu.

Czy znajdzie takiego? Przekonamy się jesienią. Zdjęcia rozpoczęły się 31 maja i zakończą 31 lipca. Program będziemy oglądać jak poprzednio, w TVP1 w niedziele o godzinie 21:30.

Rolnik szuka żonyScreen z TVP1

alex

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: