Xena dziś wygląda tak. A jak zmieniła się pomocniczka wojowniczej księżniczki, Renee O'Connor? Sprawdziliśmy

Serial "Xena. Wojownicza ksieżniczka" powraca? Te plotki poruszyły fanów. Okazało się, że są nieprawdziwe. Ale nas skłoniły do wspomnień i sprawdzenia, co słychać u dwóch głównych bohaterek.

We wtorek wszystkich fanów "Xeny: Wojowniczej księżniczki" zelektryzowała wiadomość, że serial będzie mieć swoją kontynuację. Pisał o tym między innymi portal Hollywoodreporter.com. Niestety, nadzieję szybko rozwiała główna zainteresowana, wcielają się w Xenę Lucy Lawless.

Przykro mi przyjaciele! Wiadomość o kontynuacji "Xeny" to tylko plotka. Chciałbym, żeby któregoś dnia to się stało, ale na razie wciąż pozostaje to tylko myśleniem życzeniowym - napisała na Twitterze.

Wiemy, jak dziś wygląda Lucy Lawless, bo często pojawia się na imprezach i występuje w filmach. Ale czy wiecie, jak zmieniła się jej pomocniczka, Gabriela?

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Dziś Renee O'Connor ma 44 lata. Jest mamą dwójki dzieci. Ma 14-letniego syna Milesa Williama Muira z małżeństwa ze Steve'em Muirem i 9-letnią córkę, Iris Surę O'Connor z Jedem Surą. Po zakończeniu serialu wystąpiła w filmach: "Kosmiczna apokalipsa" z 2005, "Arce potworów" z 2008, "Moby Dicku" z 2010, czy w "Fitful" i "Infinity" z 2011 roku.

Potem O'Connor stanęła po drugiej stronie kamery i zajęła się produkcją filmową i reżyserią. Była producentką, reżyserką i scenarzystką filmu krótkometrażowego "Words Unspoken" i producentką "Infinity" z 2010 roku. W 2011 roku wyreżyserowała obraz "Are You Kidding Me" i ostatnią - jak do tej pory - produkcję, "Broken Things" z 2014 roku. Renee O'Connor rzadko gości na czerwonym dywanie. Ostatni raz pojawiła się na nim w 2010 roku na rozdaniu nagród Freedom Awards. Częściej jej zdjęcia mogliśmy oglądać na Twitterze. Zamieszczała tam też wspominkowe ujęcia.

Jej serialowa koleżanka, czyli Lucy Lawless wcielająca się w Xenę, jest bardziej widoczna w branży. Dziś ma 47 lat i mogliśmy ją oglądać w takich filmach jak "Tarzan na Manhattanie" czy "Spartakus: Krew i piach" z 2010 i "Spartakus: Zemsta" z 2012 roku. Ma troje dzieci: 27-letnią córkę, Daisy oraz dwóch synów: 16-letniego Juliusa i 13-letniego Judaha.

Vic

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o: