Beyonce jest w ciąży? Nowe zdjęcia zastanawiają. "Czy masz coś do ukrycia?"

Spekulacje o tym, że gwiazda spodziewa się drugiego dziecka pojawiają się w ostatnich miesiącach regularnie. Beyonce sprawy nie komentuje, ale media dopatrują się wskazówek w jej stylizacjach.

Kiedy patrzy się zdjęcia Beyonce z ostatnich tygodni, zauważamy pewną prawidłowość. Gwiazda niemal za każdym razem nosi torebkę z przodu, jak gdyby próbując zasłonić okolice brzucha. Nie uszło to uwadze zagranicznych mediów, które dopatrują się w tym potwierdzenia nasilających się w ostatnim czasie plotek o drugiej ciąży. O ile taki sposób noszenia torebki można wytłumaczyć specyficznymi upodobaniami, spacerowanie z laptopem trzymanym przy brzuchu faktycznie może wydawać się dziwne. Tak właśnie gwiazdę fotoreporterzy uchwycili w poniedziałek na ulicach Nowego Jorku.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>
Beyonce, czy masz coś do ukrycia? Gwiazda podgrzewa plotki o ciąży, spacerując ulicami z podejrzenie umiejscowionym laptopem - komentuje "In Touch".
Beyonce ciągle zakrywa dolne partie brzucha podczas wyjść, nakręcając plotki o swojej drugiej ciąży. Mimo że gwiazda nie udzieliła jeszcze żadnego komentarza w sprawie, fani nie mogą nie zauważyć, że próbuje zasłaniać brzuch przed fotografami i nosi luźniejsze ubrania - dodaje Inquisitr.com

Jak myślicie, jest coś na rzeczy?

em

Beyonce

 

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (4)
Beyonce jest w ciąży? Nowe zdjęcia zastanawiają. "Czy masz coś do ukrycia?"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Kasia

  Oceniono 19 razy 17

  To nie ciąża bo spodnie wpijają jej się w brzuch- raczej założyłaby coś wygodniejszego. Za to pewnie guzik czy zamek w spodniach jej "puścił" i nie chciała wpadki :)

 • Gość: zaba

  Oceniono 8 razy 6

  albo rozporek jej pękł bo wzdęcia dostała :D

 • baba_jaga

  Oceniono 2 razy 2

  nażarła się grochówki i ma wzdęcia :P

 • Gość: qwertyuiop

  0

  ile ona ma w biodrach? jak sądzicie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX