Fajnie jest chodzić z gwiazdą? Zmienicie zdanie. Mina dziewczyny Toma Cruise'a wszystko tłumaczy

Emily, to według najnowszych informacji, kolejna dziewczyna Toma Cruise'a. 22-latka musi jednak zmierzyć się z wieloma wyzwaniami i nie mówimy tu wcale o scjentologii.

Kto nigdy nie marzył o związku z idolem, niech pierwszy... Ach nie, przecież nie ma takich osób. Każdy przeżył kiedyś zauroczenie gwiazdą, jednak bardzo rzadko tym uczuciem można cieszyć się w innych okolicznościach niż wtedy, gdy wpatrujemy się rozmarzonym wzrokiem w zdjęcie "tego/tej jedynego/jednej". Czy jednak to źle? Związek z wielką gwiazdą to duże wyzwanie, o czym dość szybko przekonała się Emily, ogłoszona nowa dziewczyną Toma Cruisa.

22-letnia asystentka towarzyszyła swojemu idolowi i pracodawcy (i chłopakowi?) na planie filmu "Mena", nim jednak mogła się sama nim nacieszyć, musiała ustąpić miejsca rzeszom fanek. Gdy Tom Cruise rozdawał autografy i pozował do zdjęć, ona czekała. Z taką miną:

MANDATORY BYLINE TO READ INFPhoto.com ONLYBR/ Tom Cruise on film set Mena in Atlanta, GA. The 53-year-old actor greets fans and poses for photos during a break. P Pictured: Tom Cruise BRef: SPL1077865 120715 /BBR/ Picture by: INFphoto.comBR/ /PPINFphoto.com / INFphoto.com

 

 

<< ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ EMILY I CRUISE'A Z TEGO DNIA >>

 

W medialnej wyliczance domniemanych ukochanych Toma Cruise'a, można się pogubić. Wygląda na to, że albo aktor faktycznie aktywnie szuka kandydatki na żonę numer cztery, bo Emily, jego asystentka to już kolejna dziewczyna, z która ostatnio go widziano.

Cały czas z nią flirtuje - mówi źródło "US Magazine". - Większość ludzi na planie zauważyła, że mają się ku sobie.

Wcześniej łączono Cruise'a z Lolą Kirke. 24-letnia aktorka jak na razie nie ma imponującego dorobku filmowego. Widzowie mogą znać ją z roli Grety z filmu "Zaginiona Dziewczyna". Natomiast Tom Cruise, gwiazda serii "Mission Impossible" ma na swoim koncie największe główne role. Jednak prywatnie aktor nie ma szczęścia do stałych związków. Tom Cruise był wielokrotnie żonaty. Rozwodził się już trzy razy (z Mimi Rogers w 1990 roku, Nicole Kidman w 2001 roku oraz Katie Holmes w 2012 roku).

karo

Pobierz darmową aplikację Plotek na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (7)
Fajnie jest chodzić z gwiazdą? Zmienicie zdanie. Mina dziewczyny Toma Cruise'a wszystko tłumaczy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • bb55

  Oceniono 8 razy 8

  jak katie holmes wyglada tylko mlodsza

 • Gość: :P

  Oceniono 6 razy 6

  Co 11 lat się rozwodzi :P

 • Gość: Kattza

  Oceniono 2 razy 2

  Chyba on jednak ma słabość do Katie :D

 • Gość: TC chce byc forever young hehe

  Oceniono 2 razy 2

  za dużo ma facet botoksu i kiepską mimikę

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX