Komentarze (42)
Monika Olejnik na zagranicznych wakacjach jak nastolatka. Kuse szorty i zwiewna bluzka. A stanik? "Został w Polsce"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Gość: gość

  Oceniono 59 razy -9

  Nie przy jedzeniu, jak Boga kocham...

 • Gość: hela

  Oceniono 38 razy -10

  Stare obwisłe próchno :)

 • Gość: strikep

  Oceniono 27 razy -13

  co za obrzydliwa stara baba. malo nie zwymiotowalem. obrzydliwosc !!!!! ojciec ubek zalatwil jej prace w radio. media lansuja same sie I swoich podopiecznych z czasow komuny - rodowicz ta stara wiedzma, jak czytam bajki swojej corce to pokazuje zdjecia rodowicz I olejnik jako przyklady starych paskudnych oblesnych czarownic. moja coreczka mowi na nie FUJ, FUJ, FUJ

 • Gość: Wredota

  Oceniono 47 razy -13

  Jedna kobitka chcąc popełnić samobójstwo,usłyszała,że trzeba strzelić trzy palce poniżej lewej piersi.Idąc za tą wskazówką strzeliła sobie w kolano.

 • Gość: gosc

  Oceniono 24 razy -16

  Sorry, ale to koszmarie wyglda. Wolnosc wolnoscia, ale trzeba znac swoje mozliwosci, walory i defekty!
  Obrzydliwie!

 • Gość: Gosia

  Oceniono 54 razy -18

  Jesteśmy z panią Moniką równolatkami .Cóż mogę powiedzieć o jej wyglądzie ? Na pewno jest szczupła i ogolnie zgrabna. Z daleka jej sylwetka prezentuje się młodo. W " kropce nad i " jest bardzo wystylizowana i wypudrowana na maxa. W rzeczywistości , z bliska widać lata niestety , tym bardziej , ze pani Monika zwraca na siebie uwagę bardzo wyrazistym , niekiedy szokującym ubiorem. Taki styl ubierania nie odmładza niestety , ale postarza i to bardzo skutecznie. Ostatnio zdarza się jej wystąpić w jakiejś w miarę prostej , stonowanej kreacji ze spódnicą w kolano i wygląda super ! Na pewno taki styl ją odmładza , ale te pióra na głowie , jakieś różowe panterki , miniówy robią z niej straszydło. Ci, którzy się jej z jakichś względow podlizują , chwalą ten papuzi styl ,a ona im wierzy i masakruje swój wygląd , wyglądając często po prostu śmiesznie. Trochę przypomina mi posłankę Senyszyn, która też stylizuje się wyraziście i krzykliwie , wyglądając karykaturalnie. Dlaczego nikt jej nie powie prawdy, że te czarne włosy , czerwone usta i zbyt uróżowane policzki czynią z niej manekina ? Co robią stylistki tych pań ?

 • Gość: Jog

  Oceniono 63 razy -19

  Stara raszpla ;)

 • Gość: Ala

  Oceniono 52 razy -20

  Jestem w wieku pani Moniki Olejnik i też dbam o siebie , ale tak się nie katuję i nie przesadzam , bo mam męża 2 lata starszego ode mnie , a ona ma partnera 15 lat młodszego. Taka rożnica wieku jest jeszcze dopuszczalna , gdy kobieta ma ... góra 40 lat lat , potem staje się niebezpieczna , wręcz jest zagrożeniem dla kobiety, która wszelkimi sposobami stara się zatrzymać młodość , a to jest przecież nierealne na pewnym etapie wieku. Jej partner wyraźnie się postarza , a przecież jako 45- letni facet mógłby wyglądać dużo młodziej i .... ładniej niż wygląda teraz. Jak długo będzie to jeszcze możliwe, aby tak intensywnie i w miarę skutecznie Czy pani Monika ma świadomość tego problemu ?
  maskowali prawdę o swoim wieku ?
  Jej niekiedy bardzo ekstremalne pod względem koloru i fasonu kreacje niestety podkreślają jej wiek. Wszystko to co zbyt wyraziste i krzykliwe u 60 - letniej kobiety dodaje lat. Jej stylistka zdaje się o tym nie pamiętać i zdarza się , że pani Monika wygląda niekiedy jak ... pani Mazurówna czyli jak .... papuga - he, he, he.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX