Książę Filip do fotografa: ''Zróbże to pie***e zdjęcie''. Pałac odmawia komentarza. I tak najlepsza jest reakcja księcia Williama

"Zróbże to pie***e zdjęcie" - krzyknął wyraźnie rozdrażniony książę Filip do fotografa. Całe zajście zarejestrowały kamery.

Książę Filip wraz z księciem Williamem gościli w Klubie RAF przy okazji inauguracji uroczystych obchodów 75. rocznicy Bitwy o Anglię. W trakcie wydarzenia doszło do nieprzyjemnego incydentu. Jednym z punktów programu było wspólne zdjęcie wszystkich honorowych gości, jednak przygotowania do finalnego ujęcia okazały się trwać zbyt długo dla 94-letniego księcia Filipa. Ten po kilku chwilach wybuchnął:

Zróbże no to pie***e zdjęcie - krzyknął książę Filip do fotografa.
<< ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ Z UROCZYSTOŚCI >>

Całą sytuację zarejestrowały kamery, a zaraz potem błyskawicznie podchwyciły media. O incydencie pisały zarówno portale internetowe na Wyspach, jak i amerykańskie, które z reguły nie poświęcają życiu brytyjskiej aż tyle uwagi. Choć raczej za Oceanem skupiono się na reakcji księcia Williama - czyli uroczym, choć nieco zakłopotanym, uśmiechu.

Książę WilliamPlotek.tv

Książę WilliamPlotek.tv

Największy brytyjski portal internetowy "Daily Mail" kontaktował się z rzecznikiem Pałacu Buckingham, jednak ten - jak podano - odmówił komentarza w tej sprawie.

To już nie pierwszy raz, gdy książę Filip nie potrafił zapanować nad swoimi emocjami. Na początku czerwca razem z królową Elżbietą zaszczycili swoją obecnością słynne wyścigi konne na torze w Epsen. Jedną z atrakcji był koncert kwartetu smyczkowego, który, delikatnie mówiąc, nie spodobał się Filipowi i książę dał temu wyraz.

karo

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (19)
Książę Filip do fotografa: ''Zróbże to pie***e zdjęcie''. Pałac odmawia komentarza. I tak najlepsza jest reakcja księcia Williama
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • pulin

  Oceniono 181 razy 153

  jezu, on ma 94 lata, ma prawo nie panować na emocjami.
  lepsze to niż brak kontroli nad innymi rzeczami..

 • Gość: olive

  Oceniono 87 razy 75

  yyy... jak dla mnie to książę Filip wcale nie był wybuchnął. był mocno zniecierpliwiony - to na pewno. dosyć łagodnie powiedział,żeby robili to pieprzone zdjęcie. stopień wku...enia Brytyjczyków diametralnie różni się od stopnia wku...enia Polaków

 • kinguska

  Oceniono 59 razy 37

  Dobrze mu powiedział :D

 • Gość: brawo

  Oceniono 35 razy 25

  Przynajmniej ma jaja.

 • copyright

  Oceniono 20 razy 18

  Prync ma na swoim koncie szesciesiat kilka podobnych wpadek. A nasz guru jedynie malpe w czerwonym, czy porade dla dziada.

 • Gość: mm

  Oceniono 9 razy 7

  jak widać, "on ci nasz",bo to te polskie geny sie odezwały:)

 • Gość: antirussia81

  Oceniono 23 razy 7

  Jak uczy historia najnowsza, od Greków nie wolno wymagać zbyt wiele.

 • Gość: Prince Phillip

  Oceniono 9 razy 3

  Wyscigi sa w Epsom a nie Epsen niedouczony tluku. Jak sie nie wie, to sie pyta albo sprawdza

 • Gość: lol

  0

  Książę Filip zmarł na Ligmę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX