"Warsaw Shore - Summer Camp". Rusza nowy program, ale zmieni się skład. Zabraknie Cattaneo. "Trudna decyzja"

Ruszają zdjęcia do "Warsaw Shore - Summer Camp", nowego programu z udziałem członków "Ekipy z Warszawy". Niestety, w show nie zobaczymy Pawła Cattaneo.

Tego lata uczestników "Warsaw Shore" będzie można spotkać na plażach Bałtyku. Już w pod koniec lipca ruszają zdjęcia do nowego show "Warsaw Shore - Summer Camp". Program realizowany będzie nad polskim morzem i pozwoli Ekipowiczom na spotkanie z fanami w najpopularniejszych nadbałtyckich klubach.

Trzeci sezon przygód szalonych imprezowiczów zanotował bardzo dobre wyniki oglądalności zarówno na antenie, jak i na platformie MTV Play, dlatego zdecydowaliśmy się na kontynuowanie formatu w wakacje - mówi Daniel Reszka, Vice President, Marketing & Product. - Jako miejsce realizacji wybraliśmy polskie wybrzeże i kluby, w których najczęściej bawią się młodzi ludzie. Dzięki temu Ekipowicze i ich fani będą mieli szanse na jeszcze bliższe relacje, na jeszcze większą interakcje, co mamy nadzieje spowoduje ze program będzie jeszcze bardziej dynamiczny i ciekawy - mówi nam Daniel Reszka.

Program kręcony będzie przez blisko 3 tygodnie. Następnie wyemitowany zostanie na antenie MTV Polska w październiku, po wakacyjnej emisji "Warsaw Shore - Oglądaj z Trybsonami" i pozostałych sześciu odcinkach trzeciego sezonu, które MTV Polska pokaże od września.

W nowej edycji programu zmianie ulegnie skład ekipy. W "Warsaw Shore - Summer Camp" nie pojawi się Paweł Cattaneo, znany fanom od pierwszego sezonu.

To była dla nas trudna decyzja - mówi Jerzy Dzięgielewski, Product & Portfolio Director. - Poznaliśmy się trzy lata temu i od tego czasu żyliśmy się ze sobą, mogliśmy na sobie polegać w różnych sytuacjach. Członkowie Ekipy są dla siebie jak rodzina - czasami się kłócą, czasami są na siebie źli, czasami ktoś przesadzi i dostaje drugą szansę. Zdarza się też tak, że sprawy idą za daleko i ciężko jest dojść do porozumienia. W takich chwilach dalsza współpraca nie przynosi już owoców ani jednej, ani drugiej stronie. Dlatego postanowiliśmy zrezygnować ze współpracy z Pawłem.

W najbliższym czasie Paweł Cattaneo nie pojawi się w żadnych działaniach związanych z programem "Warsaw Shore" oraz w działaniach związanych z marką MTV.

karo

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (10)
"Warsaw Shore - Summer Camp". Rusza nowy program, ale zmieni się skład. Zabraknie Cattaneo. "Trudna decyzja"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Adamos

  Oceniono 24 razy 22

  Ten Product & Portfolio Director to niezły umoralniacz jest. Jego pokrętne tłumaczenie odnośnie wywalenia Pawła i relacji "rodzinnych" w programie to jakiś absurd. Wokół kasy tam wszystko się kręci i dla niej tam w bagnie się papracie. Panie Dzięgielewski nie podpieraj się jakimiś pobudkami moralnymi w waszych decyzjach. Swoje standardy moralne dawno już sprzedaliście za parę groszy. A propos "rodzinnych relacji" to w swojej rodzinie też nakręcasz filmy gdzie twoja stara obgaduje teściową i później puszczasz to za kasę sąsiadom? Gratuluję relacji rodzinnych, zakłamany wyznawco mamony. Nie podpieraj się wartościami ci obcymi bo obrażasz innych, którzy w nie wierzą. W pogoni za kasą zeszliście w MTV na dno a waszą wizytówką jest program "Oglądaj z Trybsonami"

 • lastone

  Oceniono 26 razy 10

  głupi on i brzydki, ale bez niego to nie będzie jednak to samo :D

 • Gość: locoloco

  Oceniono 6 razy 6

  A właściwie za co Cattaneo wyleciał tak ostro?

 • Gość: zxc

  Oceniono 15 razy 5

  własciwie poza Pawłem nie było tam nikogo mądrego. Juz nie mam zamiaru na to patrzec, tak jak nie patrzę na te wywody Elizki i Trybsona o programie...syf...

 • Gość: K

  Oceniono 15 razy 5

  Chyba jako jedyny mówił coś od rzeczy, potrafił powiedzieć czasami coś mądrego.

 • baba_jaga

  Oceniono 9 razy 3

  Jak dobrze że zepsuł mi się telewizor :-)

 • Gość: lee

  Oceniono 10 razy 2

  program dno

 • Gość: Asia.

  0

  Nie zgadzam się z ich decyzja.Dziewczyny ciągle uderzają chłopaków sa wulgarne i zachowuja sie jak opetane i jakos nikt im z tego powodu nie robi wyrzutów.Ewelina to z każdym odcinkiem coraz bardziej przesadzała.Jak nie rzucała sie na jakaś laskę to na Pawła.Tak samo było w ostatnim odcinku ona pierwsza na niego poszła z tym krzesłem.Jestem kobieta i nie popieram tego co zrobił Paweł ale dlaczego wszyscy w kolo robia z niej taka ofiare?Skoro go wywaliliście dlaczego ona mogła zostać?Nie zachowywała się lepiej niż Paweł i to ona większość sytuacji prowokowała.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX