Jak książę George zwraca się do królowej Elżbiety? Nic szokującego. I jakże to urocze

Jak wnuczek może mówić do swojej prababci? Chociażby per "buniu". Co jednak jeśli owa "bunia" jest miłościwie panującą królową Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej? Jak się okazuje, to nic nie zmienia.

Książę George całkowicie zdominował chrzciny swojej młodszej siostry. O jego uroczych minach i gestach rozpisywały się media. Okazuje się, że dzięki ceremonii dowiedzieliśmy się nie tylko, że książę George jest coraz większym ulubieńcem Wielkiej Brytanii, lecz także, jak mówi do królowej Elżbiety. "Mirror" dotarł do nagrania, na którym podobno da się usłyszeć, jak książę rozmawia z tatą o prababci.

Po zakończeniu chrzcin, gdy szedł za rękę z księciem Williamem, powiedział, "wracamy już", po czym dodał "do buni" lub "do babci" - czytamy na Mirror.co.uk.

Jeśli chodzi o stosunki wewnątrz rodziny królewskiej, to sztywna etykieta poszła już dawno w zapomnienie. Nawet książę Harry i książę William nazywają królową najzwyczajniej w świecie - babcią.

Dla mnie to po prostu bunia - przytacza słowa księcia Harry'ego Mirror.co.uk.

karo

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (20)
Jak książę George zwraca się do królowej Elżbiety? Nic szokującego. I jakże to urocze
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • astreblue

  Oceniono 133 razy 113

  wow, a ja myślałam że zwraca się do niej pełnym tytułem-.-". no błagam was...a jak inaczej ma się zwracać do swojej prababci dwuletni chłopiec, do cholery?

 • baba_jaga

  Oceniono 76 razy 68

  No dwulatek powinien powiedzieć do niej Miłościwie Panująca Królowo Elżbieto II szanowna moja prababciu :P

 • Gość: Cerrie

  Oceniono 90 razy 56

  Ludzie. Wiecie jak to beznadziejnie śmiesznie brzmi? Dzieciak zwraca się do własnej babci babuniu, ale z racji tego że jest z rodziny królewskiej, to ma to być jeszcze bardziej urocze? Otóż nie. Powiem wam, że wnuczka mojego znajomego także zwraca się do niego dziaduniu, i to wcale jest nie mniej urocze, niż to w królewskim wydaniu. To media nas karmią przeświadczeniem, iż wszystko co zrobi rodzina królewska musi być i jest wyjątkowe, bo rodzina królewska = ideał. Problem tylko w tym, iż karmi się nas czymś co niepotrzebnie zapycha nam myśli, czymś na co nigdy nie będziemy mieli wpływu. Bo nigdy nie będziemy mieli niczego wspólnego z rodziną królewską. Podglądanie życia królewskiego, to idealne zapychanie sobie czasu bezwartościowymi i bezproduktywnymi rzeczami. Ale ponieważ to nie jest opera mydlana, więc idealnie ludzie sami sobie zaprzeczają wmawiając sobie, iż skoro to nie jest opera mydlana, to robi się coś wartościowego, co jest guzik prawda.

 • Gość: Mia Wallace

  Oceniono 26 razy 22

  Przytoczcie ta "bunie" w oryginale, please. Jak brzmi takie zdrobnienie po angielsku? Granma, czy jakis inny derywat ? Napiszcie jak konkretnie powiedzial George (i tak dobrze, ze napisaliscie Jerzy).

 • copyright

  Oceniono 20 razy 6

  a do dziadka? Karolu, podaj mi mydlo....

 • Gość: le Ming

  Oceniono 7 razy 5

  Dlaczego "Elżbieta" - ale jednocześnie "George" i "William"? Jakaś durna maniera...

 • Gość: artau

  Oceniono 11 razy 3

  Złodziejska, unurzana we krwi podbijanych narodów uzurpatorska rodzinka cwaniaków. Już się im Indie do de dobierają. I bardzo dobrze. Kradziony klejnot w koronie, i to ma być coś do podziwiania ?

 • Marcin Ciślak

  Oceniono 2 razy 2

  jaki on nie wychowany. Powinien się zwracać pełnym tytułem, czyli: "Z Bożej łaski Zjednoczonego Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej oraz innych Jej Królestw i Terytoriów królowa, Głowa Wspólnoty Narodów, Obrończyni Wiary"

 • Gość: aaa

  Oceniono 1 raz 1

  chlopak ma dwa lata
  wiec juz powinien zwracac sie do niej pelnym tytulem
  swoja droga ciekawe czy jej dzieci tez mowia do niej krolowo a nie mamo

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX