Agnieszka Radwańska wyprosiła dziennikarzy TVN z konferencji? Afera. W końcu wiemy, jak było naprawdę

Internet żył tą wiadomością przez kilka godzin, zanim ostatecznie dowiedzieliśmy się, co właściwie stało się na konferencji prasowej.

Jednym z pierwszym portali, który poinformował, że Agnieszka Radwańska po awansie do półfinału Wimbledonu wyprosiła dziennikarzy TVN-u z konferencji prasowej, był wPolityce. Potem nastąpił efekt kuli śniegowej, a sensacyjną informację powtarzały kolejne portale, głównie prawicowe, oraz sami internauci. Okazało się, że nic takiego się nie wydarzyło. Dementi zaczęli na Twitterze ogłaszać dziennikarze sportowi.

Kochani! Nie dajcie się nabrać na te brednie, że Agnieszka wyprosiła TVN z konferencji. Takiej sytuacji na Wimbledonie w ogóle nie było! - napisał Bartosz Gębicz z "Przeglądu sportowego".

Niezależnie od niego zdementował plotkę Jakub Ciastoń, korespondent "Gazety Wyborczej" w Londynie.

Ludzie, nie dajcie się nabrać na fejkowy news, że Aga wyprosiła TVN z konferencji. Nie było takiej sytuacji! To jakiś zmyślony news - napisał.
W rzeczywistości na Wimbledonie w ogóle nie było dziennikarzy TVN, bo prawa do relacji z turnieju ma Polsat, ale on też nie wysłał - na razie - do Londynu ludzi z kamerą. W 2013 r., kiedy Jerzy Janowicz i Agnieszka Radwańska sięgnęli półfinałów, na miejscu pojawili się ludzie z Polsatu, ale dopiero od półfinałów - informuje Sport.pl.

 

Agnieszka RadwańskaKapif

Plotka była o tyle wiarygodna, że Agnieszka Radwańska miała na pieńku z TVN-em od 2012 roku, kiedy to oskarżyła stację o zmanipulowanie jej wypowiedzi. Od tamtej pory nie rozmawia z dziennikarzami stacji.

 

Moje wypowiedzi po meczach zostały wyrwane z kontekstu. Ja po prostu po porażce nie rozpaczałam jak inni, nie mówiłam, że to koniec świata, że nie wiem, jak dalej żyć. Skupiałam się na kolejnych wyzwaniach, następnym turnieju. Trzeba umieć wygrywać i przegrywać. Nie pójdę się powiesić, dlatego że odpadłam w I rundzie jako wysoko rozstawiona. Przykro mi, że mamy takie media, że moje nazwisko wykorzystuje się do tego, żeby zrobić efektowny, negatywny i nieprawdziwy materiał w telewizji, na dodatek szczuje się jeszcze na mnie innych sportowców, ale jakoś nikt nie wpadł na pomysł, żeby mnie zapytać o zdanie przed kamerą. Ten materiał był skandaliczny - uzasadniała wtedy decyzję Radwańska.

I jeszcze jedno. Agnieszka Radwańska nie udziela wywiadów dziennikarzom TVN-u, ale nigdy żadnego z nich nie wyrzuciła z konferencji prasowej.

Komentarze dotyczące Agnieszki RadwańskiejScreen z Twitter.com/mastaar/bartek76

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl na telefony z Androidem

POLUB NAS
Więcej o:
Komentarze (19)
Agnieszka Radwańska wyprosiła dziennikarzy TVN z konferencji? Afera. W końcu wiemy, jak było naprawdę
Zaloguj się
 • majaeczka

  Oceniono 56 razy 52

  Tak właśnie wygląda manipulacja mediów i tworzenie nie prawdziwej /rzeczywistości....dlatego,wiedzę o świecie,trzeba czerpać z różnych źródeł...a wnioski wysnuwać samemu,nie pozwalać sobą manipulować:)

 • fanizymiko

  Oceniono 50 razy 42

  wPolityce kłamie??

  a łyżeczka na to: - niemożliwe:))))

 • serfwe erwr

  Oceniono 16 razy 6

  sprawą podnieca sie tylko SEKTA KATOLICKA no i dziennikarzyny...

 • maksym6 Gazeta.pl

  Oceniono 18 razy 0

  Niestety Agnieszka ma rację - dziennikarze zwłaszcza z TVN są naprawdę często bez sensu i dość bezczelni. Nie dziwię się jej. Poza tym najważniejsze to fakt, że wygrała trudny mecz, anie to czy jacyś dziennikarze przyszli czy nie...

 • Pisul Maximus

  Oceniono 7 razy -3

  Pamiętam jak przed wyborami w necie z tydzień leciał film jak komorowski wyszedł na krzesło premier Japoni. Po tygodniu ogarneli się w tvn i pokazali i to tak okroili że gdybym tylko opierał się na tym co mi pokazali w faktach to zostałbym wprowadzony w błąd. A ta rzekoma afera że nie podała ręki gdy coś tam przegrała. No może nie była uchachana z gratulacjami ale ręke podała swojej przeciwniczce. I znowu rozdmuchana afera której nie było. A co było z jedzącą posłanką o 23 w sejmie. To dopiero manipulacja i odwracanie uwagi od problemu. Siedziała kobita po nocy bo PO bez kamer chciało przegłosować sprzedaż lasów państwowych w sejmie. Na trybunach zielono od wqrwionych leśniczych a co pokazała i opisywała przez kilka dni tvn? Jak głodna kobieta je. Jak niewychowana. Ani słowa co robią ludzie w mundurach ani dlaczego aż o 23 głosują jakby dnia nie było. IO dlaczego pod młotek idzie dobro nas wszystkich. Jak dla mnie powinna ta stacja stracić ja radio sputnik koncesje na nadawanie z terenu RP. Jeszcze jak jakaś relacja z wypadku czy burzy ok ale juz polityka to kręcenie lodów i robienie z ludzi debili. Tymi ich sondażami to Rada Radiofoni powinna się zająć...

 • representation1

  Oceniono 29 razy -3

  Możecie częściej pokazywać Pisię
  ------------------------------------------

 • Gość: cezar85

  Oceniono 10 razy -10

  ciastoń, nie nabieraj na fejkowego dziennikarza

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX