Doda jedzie na wywiad, a na Instagramie Haidara rozczulająca wiadomość. "Jesteś niesamowity!"

Emil Haidar niejednokrotnie dawał już w sieci wyrazy miłości do wokalistki. Tym razem udowodnił też, że jest na bieżąco z jej zawodowymi poczynaniami.

Emil Haidar już raz ujął za serca internautki, kiedy sprezentował Dodzie bukiet róż ledwo mieszczący się w jej samochodzie. Wielokrotnie mogliśmy też obserwować, jak wspiera ją w karierze. W zeszłym tygodniu towarzyszył jej na premierze nowego teledysku w klubie La Playa (sam w nim zresztą  wystąpił). Wokalistka promuje teraz swój album w pojedynkę, ale Haidar cały czas przy niej jest. Przynajmniej myślami. We wtorek Doda dzieliła się z fanami zdjęciami z podróży do Polskiego Radia, gdzie udzielała wywiadu. W tym czasie na profilu jej chłopaka pojawiło się rozczulające zdjęcie.

Wpis Emila Haidara z Instagrama

Instagram.com/emil.haidar

Internauci docenili gest Haidara.

Jesteś niesamowity. Super para z Was!
Słodko - pisali fani pod zdjęciem.

A tak bawili się razem na premierze klipu Dody:

em

 

Doda

 
Więcej o:
Komentarze (18)
Doda jedzie na wywiad, a na Instagramie Haidara rozczulająca wiadomość. "Jesteś niesamowity!"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: A.Nobel

  Oceniono 23 razy 23

  Internauci docenili gest Haidara...
  Tzn docenili umiejętność napisania 4 krótkich linijek tekstu?
  Nobla z literatury

 • Gość: aleksa

  Oceniono 23 razy 17

  ta baba jest niedościgniona w swoim lansie! ale efekt jak widać krótkotrwały:( 2 dni szumu i...musowo kolejna akcja, bo ludziska jakoś nie tęsknią! kiedyś padnie, jak nie na kręgosłup, to na mordę, zwoje się popalą, kombinacji zabraknie, bo prawie wszystko już było, a latka lecą:( do 40-tki miała być miliarderką, a tu ... posucha:( dyskotekowy "wpadający w ucho" hicior okazał się kolejną kupą, wierna klika napykała przez 2 tygodnie zaledwie pół miliona na you tube, ale jak mogło być inaczej, skoro całe "przesłanie" do narodu zaczyna się i kończy na:
  URODZIŁAM SIĘ PO TO, ŻEBY ZOSTAĆ GWIAZDO":( efekciarstwo, blichtr, sztuczność, narcyzm, megalomaństwo, JAŁOWOŚĆ , BEZWARTOŚCIOWOŚĆ...ZAKLINANIE RZECZYWISTOŚCI

 • baba_jaga

  Oceniono 16 razy 12

  Jakie to k u r w a romantycznie, jeszcze niech jej ugotuje obiad i upierze stringi a potem wrzuci zdjęcie stringów przed i po :-)

 • fanizymiko

  Oceniono 9 razy 7

  Zabrać ciechanowskiej księżniczce portale społecznościowe, to zejdzie z tego swiata jako stara panna, bo nie bedzie miala jak "miłości" wyznać:))

 • Gość: ooo

  Oceniono 10 razy 6

  krUlowa geograficznej i mentalnej prowincji, tandety i lansu:(

 • Gość: gość

  Oceniono 6 razy 4

  Fotka z czajnikiem... ;-)

 • pan.malowany

  Oceniono 7 razy 3

  Babelku....iiiiiaaaahhaahaaa...i wista wio!

 • Gość: Muszka

  Oceniono 2 razy 2

  Ten półkrwi arab, to raczej mądrzejszy od Nergala nie jest, więc gwiazda go jeszcze trochę wykorzysta do własnych celów, ale w końcu chłopina powie dość?

 • Gość: gosc

  Oceniono 4 razy 2

  Ta baba jednak ma aspiracje. Jak kurza twarz Kleopatra wizytujaca Rzym. Gdyby jeszcze nie ta wulgarnie krotka kieca, klocowate trepy i chod transa, to prawie, prawie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX